Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Kde hrajeme

Hrajeme v tělocvičnách Speciálních škol v Hradecké ulici (Hradecká 1231 je oficiální adresa školy) ... ale POZOR: do tělocvičen se vchází z ulice Akademika Heyrovského. Vchod je přímo naproti hotelovému domu Academic. Mapy najdete v kontaktech.

V čem

Obvykle v tričku a šortkách (nebo sukni a šátku, že jo Lucko), ale vždy v jedné ze 2 tělocvičen. Tělocvičny jsou v jedné budově - jedna (velká)v přízemí vpravo od vchodu do budovy, druhá (menší) v 1. patře. Ani jedna tělocvična není klasická pinčesová herna a to má svoje výhody a nevýhody.

+ hodně místa - spodní tělocvična minimálně na 8 stolů, horní na 6.

+ vysoký strop - bez omezení i pro notorické lobisty obranáře

+ i - podlaha - ve spodní tělocvičně je měkká a nesmekavá, v horní tělocvičně to na běžných parketách někomu trochu klouže.

- světelné podmínky - když je slunečno, je to problém ... tělocvičny mívají okna a mají je i obě naše herny - bohužel bez žaluzií nebo rolet. Na zatemnění nemáme ... takže zápasy se snažíme hrát za tmy (to se načasovat dá) nebo když není sluníčko (a to se dá načasovat mnohem hůř).

Na čem

Na zemi a na zelených stolech Butterfly Space Saver. Dohromady máme 14 stolů, ve spodní tělocvičně 8, v horní tělocvičně 6.

S čím

Většinou hraje každý s jednou (pálkou, ne partnerkou ...) a většinou každý s jinou (dtto). Vždycky ale hrajeme s míčky, i když různých značek a kvality. Značku míčků střídáme podle možností resp. podmínek a pravidel akcí, které pořádáme.

Standardně je to takhle:

Tréninky - většinou Butterfly Youth* nebo Friendship 729* nebo Joola*  - vše bílé míčky.

Áčko zápasy - DHS*** bílé

Béčko zápasy - DHS *** bílé

Céčko zápasy - DHS *** bílé