Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

A türelem rózsát terem

02.12.2011 20:45

Je to takový překladatelský oříšek, ale většina to jistě bez problémů přeložila z běžně používané maďarštiny naprosto správně. Nicméně pro kontrolu - ten úplně nejpřesnější překlad je: kdo si počká, ten se dočká. Ano, v životě některé chvíle nastávají poprvé ... asi není vhodné na tomto místě pokládat otázku, co si lidi nejčastěji představí, že nastalo v jejich životě poprvé, přece jen jsme na stránkách sportovního klubu a ne v rubrikách Ona nebo Xman na Idnesu. Ale naprosto jistě tvrdím, že do dneška večer by nikdo neřekl: poprvé, jo to jsem si hned představil vítězství Integry. Ale od dnešního večera (přesně od 20:44) by už tahle odpověď nebyla sci-fi. Protože dnes to bylo ...

... pro domácí. A domácí jsme v dnešním mistráku Integra x Bydžov C byli my !!! Prostě už ve druhé sezóně jsme získali první vítězství, což je opravdu hezký úspěch našeho perspektivního teamu, jehož věkový průměr v dnešním matchi se pohyboval někde kolem 35 let. A protože soupeř nasadil některé mladší borce, na naši (věkovou) zkušenost to opravdu stačit nemohlo a s předstihem jsme si zajistili klidné 3 body (teda myslím že za vítězství jsou 3 body, nemám s tím moc zkušeností). Tím jsme se sice z posledního fleku nedostali, ale nemůžeme chtít všechno najednou. K vítězství se sešlo několik věcí, které nutně potřebujeme - hráli jsme poprvé v teoreticky nejsilnější sestavě a hlavně pánové se konečně pochlapili a tak Lucčina snaha nebyla marná: Lucka 4,5/4,5 Pavel 2,5/4,5; Pája a Ruda 2/4,5. Fotbalisti by řekli, že štěstíčko nám šlo naproti a hokejisti, že jsou za to rádi. My jsme neříkali nic a šli jsme do hospody na pořádnou oslavu, která spočívala ve 2 čajích, 2 birellech (ovšem POLOTMAVÝCH) a 2 plzních - věkový průměr se projevil i tady. Rezervy máme nejen ve hře.

A příště Persze, hogy nyerünk. A kdyby ne, tak zas někdy jindy :-), třeba za rok.

Persze, hogy nyerünk = určitě vyhrajeme

Poděkování klukům z Bydžova za hru a za přátelák s našimi nadějemi ... a omluva za to, že byli první ... vždycky někdo musí být první.

Nástup skoro jako Liga mistrů, Číža drží tipovací tiket do Fortuny

Pravděpodobně 4hra (s 5 hráči a 2 míčky na dvou stolech)

zleva všichni: Martin singlista, Mirek, Pája, Filip, Ruda, Matěj sudí 

Opravdová 2hra, Lucka proti Martinovi

ještě že nebyli přítomní pánové ze svazu nebo ze Sokola, mohly být problémy s podáním :-)

Všechno je Cool, Ruda x Petr

      

Zavinili vítězství: Pája, Ruda, Lucka, Pavel (fotograf jako vždy bez své fotky) 

(pz)