Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

4 x 2. + 2 x 3. = 4 stříbra a 2 bronzy z Dvora

13.11.2011 22:23

Celostátní turnaj MPS s účastí zkušeňáků Martina, Lea, Matěje a Filipa (seřazeno hezky podle věku od nejzkušenějšého k nejmladšímu) letos pro Integru zacinkal hodně medailemi - kluci dostali medaile ve všech soutěžích.

Turnaj ve Dvoře (už devatenáctý ročník) proběhl klasicky od pátku do neděle v tělocvičně ZŠ Na strži blízko zoologické. Naši kluci se naštěstí jako zvěř nechovali :-) ... tihle to snad ani neumí, takže vše bez problémů "nesportovně" i sportovně. 

V pátek kluci neodehráli nic - hrály se soutěže Unified a ty byly bez naší účasti. Takže kluci za to vzali v sobotu a to pořádně. Dopoledne Matěj a Leo v 5 členné skupině 2x výhra a 2x prohra znamenaly první bronz. Filipovi s Martinem stačily 2 výhry a 1 prohra na stříbro. Odpoledne kromě Martina všichni kluci ještě zabojovali ve 2hrách. Leo 3x výhra a 1x prohra = stříbro, Matěj 1x výhra a 2x prohra = stříbro "na sety", Filip 2x výhra a 2x prohra = bronz. V neděli ještě Martin 2x výhra a 1x prohra = stříbro. Všichni kluci spokojeni, trenéři taky - výkony dobré, proti loňsku určitě zlepšení, třeba Filip vloni sice zlato, ale ve slabší skupině, takže letošní bronz je cennější než loňské zlato. 

Kromě sportu kluci stihli páteční vítěznou fotbalovou baráž, oblíbenou sobotní diskotéku, FIlip s Martinem vyšetření "Zdravý sportovec" a samozřejmě třikrát denně posezení ve školní jídelně spojené s pojídáním špaget, knedlů a tak podobně.

Ještě k účasti - letos sice jeli zkušeňáci, ale měl jet někdo jiný - určitě Jana, možná Maruška. Sportovců máme hodně a musíme to nějak prostřídat - no a protože hlavně Filip hodně často, ale občas i Matěj a Leo mají občas zahrát si zápas proti soupeřům, chtěli jsme nominovat Janu místo Filipa ... ale kvůli administrativním problémům to letos nevyšlo - takže příště. 

Příště to bude podvacáté - a protožře výročí, slíbil Otta Vala speciální ročník - o den delší a s bohatším doprovodným programem. Naši borci se těší už teď. 

Na pár fotek můžete kouknout tady:

(pz)