Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Celkové stříbro v MLŠ 2011-2012 !!!

30.06.2012 20:18

Po sečtení kompletních výsledků všech 5 turnajů Městské ligy škol (MLŠ) jsme si lehce oddychli a můžeme našim mládežníkům pogratulovat k celkovému druhému místu v hodnocení škol.

 

Naši mladí borci a borky hájili v MLŠ v dresu Integru barvy Speciálních škol a zisk druhého místa znamená velký úspěch, který ještě musíme lehce oslavit. 

O body do celkového hodnocení se zasloužili Filip (31 bodů), Dan (30), Ivan (16), Verča (10) a Kristýna (8). Díky těmto bodům obsadil Filip celkové 2. a Dan 3. místo ve starších žácích, Ivan 3. místo v mladších žácích; Verča pak 2. a Kristýna 3. místo ve starších žákyních. To všechno jsou i individuálně  výborná umístění; jasně že ovlivněná silnější nebo slabší konkurencí - chlapecké kategorie byly určitě obsazeny mnohem silněji než soutěž starších žákyň.

Obhajoba bude příští rok hodně těžká, protože Verča už nebude moci hrát za starší žákyně a Ivan postoupil mezi starší žáky, taky konkurence dalších kluků mezi staršími žáky bude silnější, ale určitě se mlaďáci budou snažit, co nejvíc to půjde. 

Detaily o MLŠ a jednotlivých turnajích se dočtete tady

(pz)