Vyhledávání

CzechTeam-ParaTT11

Černý pátek

15.02.2013 23:40

Černý pátek ne na newyorské burze, ale na Integře - dnes zkrachovaly naše akcie na páté místo v konečné tabulce aktuálního ročníku RP2. Prohra s borci z Kosic

je druhou nejtěsnější porážkou v pořadí a to mrzí, pro Integru navíc prohrou dnes už druhou. Viníkem je Man in Black dole na fotce, kterého si tímto dovoluje veřejně napadnout autor tohoto článku, protože to je jedna a ta stejná osoba.

Man in Black

Po dohodě s kluky z Kosic jsme odehráli skoro night session od 18:30. Důvod prostý - Jarda se chce dostat na pozici No1 nejen v žebříčku stolních tenistů v RP2, ale i v oboru méně sportovním, ale o to více intelektuálním. A to si vyžaduje účast na přednáškách matematických na místní univerzitě.

Jarda soustředí                     Jarda usmívá                      Jarda má rychlé ruce

Tradiční sestava Jarda + Pavel byla tentokrát doplněna dvojicí borců bývalého SK Kratonohy Číža + Roman;  Ludva zaskočil ve 4hře místo Romana. Kluci z Kosic v letošní tradiční sestavě Míra Černík, Jirka Zima, Láďa Leden a Pepa Holman. Od začátku bylo jasné, že šance jsou 50/50, ale jen pokud zahrajeme maximum možného. Za nás si Jarda splnil svoji "povinnost"na 100% (4,5/4,5); Číža přidal bod (1/4,5).

Číža x Číža

Roman po dlouhé herní pauze bez bodu, takže to bylo na Pavlovi, jestli se mu podaří získat 3 nebo dokonce 4 body. A to nevyšlo. Pavel sice solidních 2,5/4,5, ale poslední zápasy s Jirkou a Mirkem 2:3, s Jirkou (bez záruky) ztráta vedení 9:5 v pátém setu, s Mirkem prohra z mečbolu v setu čtvrtém. Trest za pasivitu, ale i ukvapenost nejen v koncovce -> zasloužená prohra. Ani štěstí úplně nepřálo - stoly byly tentokrát postaveny spíše pro hosty, ale to je jednou tak a podruhé jinak, na to se spoléhat nedá. Na co se naopak spoléhat dá, je vlastní aktivní klidná hra, jakou předvádí Jarda - proto vítězí. Klukům z Kosic gratulace.