Vyhledávání

CzechTeam-ParaTT11

Daleko i blízko

08.02.2013 22:59

Daleko i blízko byla pro nás remíza v dnešním mistráku Integra x Hasiči Plotiště E v prvním kole odvet ligy neregistrovaných. To, jestli byla daleko nebo blízko, asi zhodnotí jinak optimista a jinak pesimista. Při nezaujatém pohledu to dnes dopadlo zaslouženě pro kluky z Plotišť, nejen proto, že při konečném stavu

k remíze chyběly 2 vyhrané zápasy - a k nim jsme měli daleko. Naopak 3 zápasy jsme vyhráli 3:2, takže našich 7 vítězných zápasů se zdá jako maximum možného. Protože kluci z Plotišť nenastoupili v nejsilnější sestavě, měli bychom slušnou šanci na remízu v případě naší full sestavy, což jsme ale sportovně :-) nevyužili, protože Leoš takticky vynechal první mistrák, před kterým dal přednost pohybovému tréninku na plese, který se ale jistě projeví v dynamickém pohybu za pinčesovými stoly, takže jasná investice do dalších bojů. K hrajícím borcům - Munzarové Jirka a Jirka mohli odjet do Jaroměře v super náladě, protože společně vyhráli 4hru a oba vyhráli po jedné 2hře. Pro oba Jirky (pokud interní zápasová evidence nelže) první vítězství, takže velká gratulace. Jirka Hájek si dnešní jeden vítězný zápas zasloužil za trpělivost; přestávka využitá k takticko psychologické přípravě se vyplatila. Leo a Filip jako střídající hráči to měli těžké - šli na těžší soupeře, Filip navíc po nemoci. Poslední, ale výsledkově a výkonnostně první hráč Ivan - už několikáté utkání za sebou výborně - výsledkově i herně. Otočka v pátém setu z 3:7 na 11:8 se nevidí tak často.

Sečteno, podrtženo - nové dresy nám nepomohly, ale přesto dnešní utkání vejde do historie jako domácí premiéra BLACK HORSES.