Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Finále MLŠ bez medaile

19.05.2012 20:42

Dnešní pátý a poslední turnaj Městské ligy škol nedopadl pro naše borce medailovým úspěchem. Poté, co jsme kvůli soustředění v Tanvaldu vynechali čtvrtý turnaj, obsadil dnes Dan čtvrté a Filip šesté místo ve starších žácích. A protože Ivan dal přednost souběžně hranému přáteláku se Sokolem Chlístovice, skončilo to pro naše kluky dnes bez medaile, ale Dan si odnesl jako útěchu dárkovou tašku :-). Už klasicky se hrálo ve 2 skupinách po 4, první 2 postup do finálové skupiny, zbytek do skupiny o 5.-8. místo. Dan bojoval i s pravou rukou v sádře (no je to levák), ale bohužel to skončilo zase čtvrtým místem, letos už klasicky. Filip hra slušná, ale soustředění horší a taky štěstí si vybral už minule, dneska ho moc neměl. V zápase o postup do finálové skupiny vedl Filip 9:2 nad Dominikem Frízelem (pozdější celkový vítěz), ale i z 9:2 se dá prohrát. Stane se, nevadí.

Uvidíme, jak dopadne celkové pořadí, jestli se klukům podařilo udržet medailová místa jak mezi jednotlivci, tak mezi školami.

Příští rok Ivan už mezi staršími žáky, takže Dan, Filip a Ivan budou bojovat nejen proti klukům z jiných škol, ale i mezi sebou. Uvidíme, jestli některý z našich nejmladších bude mít výkonnost a odvahu na zápasy mezi mladšími žáky. Na viděnou na podzim na DTJ na příštím ročníku Městské ligy! 

Starší žáci s velitelem turnaje Martinem Lučanem

Dan se svojí sádrou

Dan se svým zklamáním

(pz)