Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Přepište dějiny !!!

24.03.2011 23:31

Historicky první remíza Integry !!!

Nevím sice plně přesně, jak se nám to podařilo zahrát remízu v dnešním mistráku, ale zkusím to dešifrovat. Těch důvodů se naskládalo víc:

- domácí nenasadili druhého nejlepšího hráče OP II. Petra Kycelta, takže nedošlo k přímému soubojo o první místo, protože ...

- ... my jsme nasadili Lucku, nejlepší hráčku nejen naši, ale i celé OP II.

- Lucku jsme podpořili naším druhým nejlepším hráčem kapitánem Coolem

- na třetím fleku jsme nasadili toho, kdo to umí na ženský (vysvětlení viz níže) 

- domácím možná chyběla trochu motivace, přece jen poslední mistrák sezóny 

- nechtěli jsme si utrhnout další ostudu před našimi mládežníky, kteří hráli na vedlejším stole přátelák s domácími nadějemi.

Přitom před zápasem to vypadalo tragicky jako už několikrát a připadali jsme si jako blbci, protože jsme si před týdnem zápas odložili, ale ani tentokrát jsme se nedali 4 dospělí dohromady - zdravotní kondice našich borců je tak ňák slabá a kdyby existovaly povinné lékařské prohlídky, nevím, kolik přesně by nás v teamu zůstalo. Vážně - Roman nemohl, protože dával krev a Pája je prostě lazar. Martinovi se nepodařilo na nikoho přehodit směnu. Výsledkem byla nominace Lucka, Ruda, Pavel ... a Filip. Takže výsledkově ve 3 a už při odjezdu z HK to bylo v podstatě 0:5. To nebyl úplně dobrý začátek, vypadalo to na další sedláky u Chlumce. Ale když jsme zdolali chlumeckou via feratu a vystoupili na náhorní plošinu, vydýchali jsme to a Lucčiných 4,5 bodu doplnili chlapi dalšími 4,5 body: Ruda 2,5/4,5 a Pavel 2/4,5. A remíza byla hotová :-).

Jo a to vysvětlení: Pavel sice uhrál za celou sezónu bídných 9 výher, ale pokud soupeř nasadil slečny, tak to byl vždy bod pro Pavla - proti slečnám má 100% úspěšnost = 4 výhry. A domácí nasadili hned 2 slečny ... 

(pz)