Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Konec špatný, všechno špatné?

26.03.2013 23:03

Poslední mistrák Béčka v 5. neregistrované lize dovršil hezkou nepřerušenou porážek od prvního do posledného kola. Taková série svádí k negativnímu hodnocení celé sezóny, ale rozhodně by nebylo správné použít negaci oblíbené formulky "konec dobrý, všechno dobré". (2/2,5). Všechno špatně určitě nebylo. Ale podrobnější hodnocení celé sezóny si nechme na později, teď k dnešnímu mistráku. V pionýráku jsme dnes uhráli 5 bodů, takže 

pro domácí áčko DDM. Přitom až do konce druhé série jsme drželi vyrovnaný stav 5:5, ale poslední 2 série vše pro domácí. Bez výmluvy, ale objektivně, to bylo ovlivněno i tím, že jsme klasicky vystřídali "lehce" nad rámec a hlavně střídání 2 nejlepších hráčů   Ivana   a Leoše se projevit muselo. Ale protože jsme, stejně jako celou sezónu, dali přednost tomu, aby si zahrálo co nejvíce hráčů, byla to z naší strany trochu vědomá sázka na prohru, i když se za stolem všichni snažili o co nejlepší výsledek. Při utkání došlo k i k zápasu Ondřej Kupec x Filip Zahálka ... v zápisu ho nenajdete :-), což se nakonec ukázalo jako setkání dvou kámošů ze školky, kteří se 10 roků v podstatě neviděli. A vzhledem k tomu, že oba mladí pánové absolvovali v předškolním věku Denní dětský rehabilitační stacionář, bylo fajn, že se mohli sejít v regulérním sportovním boji za modrým stolem, hendikepy z mládí byste nepoznali. Pinec je prostě hra pro všechny a to je dobře. A o to se v Integře snažíme. Kromě setkání Ondry a Filipa bylo dobře, že si mohl zahrát Matěj, který vynechal skoro celou sezónu; takže sice bez velkého tréninku, ale zahrál si poslední mistrák.

V naší početné sestavě hrající částečně off record bodovali Ivan (2,5/3),  Leoš  (2/3) a Verča (0,5/3), další borci bez bodu - DanJirka, Filip, Leo, Matěj. Soupeřům gratulace a podle předběžné domluvy se snad uvidíme i dříve než v příští neregistrované sezóně.

Jirka v čase 19:00

Ivan vyčkává, Dan přihlíží

Dan nepřihlíží, Dan podává

Filip na servisu, Ondra na příjmu, diváků jako na extralize

Matěj a domácí kotel

      

Jirka                                         Ivan                                         Filip

        

Sólo pro Matěje

Matěj a ti druzí 

(pz)