Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Loučení s RP II.

15.03.2013 23:57

Loučení s eRPé dvojkou si dnes užili borci Béčka Nového Bydžova při mistráku na Integře. Utkání skončilo očekávaným vítězstvím hostujících plejerů, jen to skóre bylo až moc vysoké:

Naše sestava se těsně před utkáním dost zkomplikovala, protože Číža dal přednost povinnosti před zábavou a zbaběle se nevrátil včas ze služebky. Takže naši sestavu jsme pro 2hry doplnili "mimo soutěž" hostujícím Vojtou Kotlandem. Uvidíme, jestli to něco nesignalizuje pro příští sezónu - u Číži to je skoro jistota :-). Za nás jako obvykle bodoval Jarda, ale proti jiným utkáním "jen" 2 body. Tím bohužel přišel o první místo na žebříčku úspěšnosti v celé sezóně, ale je fakt, že Milan Kynčl si první místo zaslouží - Jardu dvakrát porazil. Další bod se nám nepočítal, protože ho uhrál Vojta. Ostatní bez bodu - Pavel a Roman + Ludva ve 4hře. Chlapi z NB v sestavě Milan Kynčl, Michal Hrubý a Vláďa a Tomáš Vláškovi byli celkově tak nějak jasně lepší - gratulace a hodně štěstí ve vyšší lize.

Aby bylo jasno - my se s RP II. loučíme jen pro letošní sezónu, v příští sezóně jsme tu zase. V sestavě, která je i pro nás zatím dost velkou záhadou.

(pz)