Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Makáme i o prázdninách

30.07.2011 21:28

Podobně jako vloni se několik hráčů Béčka ... a 2 z Áčka :-) zúčastnilo tradiční Akademie stolního tenisu, kterou pořádá Mirek Cinibulk. Letos nás bylo z Integry ještě víc než vloni a naše účast byla vyloženě masovka. Myslím, že z jednoho oddílu jsme měli s převahou nejpočetnější účast :-). Takže v prvním týdnu Ivan, JeníkMartin, Matěj, Leo a Verča; ve druhém týdnu Filip a JanaLucka vytvořila silný trenérský tandem s Olesjou Stachovou, profesionální trenérkou a extraligovou hráčkou. K tomu Pavel v dvojroli Filipova taťky a hráče a několik maminek a tatínků a jedna ségra jako doprovod hráčů. Navíc Lucčina Kája v roli maskota výpravy. Prostě mraky lidí z Hradce.

Kromě hráčů z Integry (a samozřejmě mnoha dalších hráčů) se druhého tréninkového týdne zúčastnili i naši sportovní parťáci - členové reprezentantace stolního tenisu mentálně postižených sportovců Marcela Červeňáková, Marek Chabičovský a Honza Pokuta.    

Všichni si pořádně zahráli - 2 hodiny dopo, 2 hodiny odpo a kdo chtěl, přidal si ještě něco večer. Vše zakončeno sobotním turnajem a proloženo dalšími sportovními akcemi - pétanquem, tenisem, minigolfem, turistikou, vodními lyžemi, "člověče nezlob se" a další zábavou. Kromě počasí v prvním týdnu to nemělo chybu. Super týden s pinčesem !!! 

Několik sportovních i nesportovních fotek z druhého týdne

Hamr ...

... na Jezeře

náš Pacifik ...

"A" skupina s naší účastí 

Trenérky zdálky ...

 Trenérky zblízka

 ... Olesja                                         ... Lucka    

    

Big Boss Mirek Cinibulk vpravo, Lukáš nebo Kuba Borůvka vlevo

Exhibice: Olesja vlevo, Lukáš nebo Kuba Borůvka vpravo

Filip s Davidem

Lucka a Janou

Potlesk nebo jóga nebo strečink - vyberte si

Míša, Tomáš, Aleš, Lucka

Reprezentanti tentokrát na golfu - Marek, Honza, Marcela

              

Gruppen golf a Honza na kolenou

Tenis bez přívlastku - Filip, profi Radek, Jana

                 

Petangue - Marcela, Lucka s maskotem, Honza 

             

A ještě jednou z druhé strany

 

(pz)