Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

MIXY na Integře

25.02.2011 21:21

Mixy aneb smíšené 4hry byly k vidění při dnešním mistráku se Stěžerami. Vypadalo to přibližně takhle, jen  úroveň naší hry byla o něco vyšší; přece jen Mr. Christian Süß (alias Suss) tam má pár zbytečných chyb.

Tak zpátky ze světa do Hradce - mixy se opravdu hrály, i když to bylo trochu speciální - vzhledem k tomu, že jsme hráli v tělocvičně Speciálních škol, to snad ani jinak nešlo. Lucka s Pavlem za Integru a Kristýna s Tomášem za Stěžery - to byly mixové páry, ale nasazení dvojic dopadlo tak, že smíšené páry nastoupily proti mužským deblům (v případě Stěžer muži = kluci :-). A jak je zvykem, je potřeba nějak vysvětlit výsledky - takže obě smíšené dvojice svá utkání prohrály, jistě proto, že bylo potřeba nechat pánům pocit, že jsou silnější. Takže po mixech to bylo 1:1. Dál už to bylo z naší strany tradiční včetně konce. Konečný výsledek

je pozitivní jen proto, že takhle jsme letos ještě neprohráli. Jinak to bylo dost k vzteku, protože jak s oblibou říkají trenéři "výsledek neodpovídá průběhu utkání". Pár čísel - celkově (6:12) jsme získali 50% bodů, ale na sety to bylo výrazně vyrovnanější: 28:37, a to je 75%. Přeloženo to vypadalo tak, že to málo, co jsme vyhráli, skončilo 5x 3:0 a jednou 3:1. Naopak na prohry to bylo 6x 0:3, 2x 1:3 ALE taky 4x 2:3. Tím se sice můžeme lehce utěšovat, že tak úplně tragičtí možná nejsme, ale na druhou stranu to bylo místy k naštvání.

Sestavy na obou stranách nebyly kompletní - za nás chyběli jako obvykle Ruda Cool a Pája, za Stěžery nepřijela Lucka Drábková. Bodově za Integru tradičně Lucka 4/4,5 (důvod prohry v mixu viz výše :-); Pavel 1/4,5; Martin a Roman 0,5/4,5 (důvod výhry proti mixu viz výše ...). U 4 prohraných pětiseťáků byl 3 x Pavel ... asi by to chtělo psychopatickou přípravu = viník prohry je jasný a výjimečně to není Lucka :-). Na druhou stranu gratulace pro Martina, získal svůj první půlbod v životě!

Dost řečí okolo, mládežníci ze Stěžer byli prostě lepší, takže gratulace Kristýně, Kubovi, Lukášovi a Tomášovi! 

Součástí mistráku byl kromě tradičního občerstvení i přátelák nadějí.

(pz)