Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

MLŠ bez medaile, ale s cenami za umístění :-)

19.03.2011 16:30

Na 4. turnaj Městské ligy škol jsme dnes dorazili v oslabené sestavě. Dana a Filipa nikdo neposílil, takže jsme měli zastoupení jen v nejsilnější kategorii starších žáků. Ivan byl na turnaji v šermu kdesi na Moravě a Verča má zraněnou nohu ->vítězové minulého turnaje v mladších žácích a starších žákyních svoje zlata nemohli obhajovat.

Starších žáků bylo dneska na DTJ nečekaně málo - jen 6 kluků si přišlo zahrát. Holky = starší žákyně byly také jen 2, tak si všichni zahráli dohromady základní skupiny po 4 hráčích, z nich první 2 postup do finálové skupiny a poslední 2 ze základních skupin do skupiny o umístění. Naši kluci v základní skupině všechny zápasy prohráli a ve skupině o umístění si po další porážce zahráli spolu o 5. místo - Filip Dana těsně porazil 3:2, ale Dan výborné zlepšení ve hře. Celkově předposlední a poslední místo, ale tentokrát ohodnocené věcnými cenami, díky tomu kluci měli radost nejen ze hry. A ještě měli radost, že přišla zafandit paní trenérka Lucka s nejmenší fanynkou Karolínkou.

Zajímavé bylo, že výše zmíněně slečny byly Filipovy kámošky z přáteláku se Stěžerami, takže Filip si zopáknul nedávné matche z naší herny.

Hrálo se jako vždy v hale DTJ a pod dohledem Martina Lučana

   

a po rozehrávce už kluci bojovali ...

Dan

       

Filip

      

 

(pz)