Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Mohli jsme být lepší než Slavia Praha

10.10.2011 23:13

Je to pravda, mohli jsme být lepší než fotbalisti pražské Slavie - ale nejsme. Mohli jsme být lepší, kdybychom porazili domácí borce. Ale nejsme, protože jsme je neporazili. Prostě jsme prohráli stejně jako prohrála Slavia Praha před měsícem s borci z Převýšova ve fotbale - my jsme teda prohráli v pinčesu.

Celý match bylo docela složité zorganizovat, protože domácí borci mají ještě fotbalovou sezónu a v sobotu, kdy se mělo původně hrát, měli jiné sportovní povinnosti.  No a protože nový Messi čili Venca Pilařů (t.č. plzeňský šutér) pochází z Převýšova, rozhodli jsme se domácím vyhovět a souhlasili jsme s přeložením zápasu -  za přínos Převýšova světové kopané si to domácí borci zasloužili. A to nám nevyplatilo :-). Už domlouvání sestavy na pondělní termín bylo vyčerpávající - přes opravdu početnou soupisku byli tři naši borci out hned a zbývající dva v průběhu pondělí. Takže jsme dospěláckou sestavu Lucka, Ruda, Pavel doplnili Filipem a loňská remízová sestava z Chlumce byla na světě. Tradiční české prostředí (mistrák v obecní hospodě) v Převýšově nás po loňsku nemohlo překvapit, ale přece jen pozvánku na Integru na hospodské tabuli na hlavním převýšovském bulváru jsme nečekali. 

K zápasu samostnému pár slov, i když to výsledkově nestojí za řeč. Čtyřhry jsme nasadili silnější (Lucka s Rudou) a slabší (Pavel + FIlip). Výsledky dle naší představy, takže po 4hrách remíza. Pak už to bylo postupně horší, i když jsme ještě chvilku drželi naději na remízu. Domácí borci výrazně posílili sestavu Pavlem Obermajerem, který porazil i Lucku. A protože Ruda s Pavlem toho přidali málo a nic (málo + nic = 1,5), bylo před posledním zápasem dávno rozhodnuto. Díky tomu mohl Radim Studnička sehrát zápas s Filipem tak, že zvítězila radost ze sportu a dobré srdce. I předchozí zápasy sehráli domácí kluci s Filipem se správným nasazením, takže nejmladší hráč mistráku usnul s hrdostí na svůj výkon v integráckém dresu - tak jo, i (nebo hlavně?) o tom je sport v Integře (i když bychom uvítali i lepší výsledky). Sečteno podtrženo 6:12 pro domácí - Lucka 3,5/4,5; Ruda 1,5/4,5; Pavel 0/4,5 :-(; Filip 1/4,5. Zápas tradičně zakončen pozápasovou tiskovkou v místním press centru. Klukům z Převýšova děkujeme za super friendly atmosféru!!! 

Pozvánka na Integru !!!

Pinčesové zátiší s iontovým nápojem, Ruda s Luckou v pozadí.

Lucčin taneček, gramo desky dokreslují umělecký dojem.

Domácí kotel, hráči tady nejsou podstatní (vpředu Radim, za ním Lucka a Pavel Obermajer).

Ruda proti kotli.

4hra, Rudu něco lehtá ..., ale jinak repre soustředění.

Lucka hledá míček, Ruda moudře vyčkává.

   

Vítězná 4hra, štastné úsměvy, Ruda jak po 6 kouscích ionťáku 

     

Filip fanda, hráč a kámoš s Petrem.

Prohráli jsme, ale nálada (zdá se) výborná.

(pz)