Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Na balkóně jako ve sklepě

19.12.2012 21:55

Jiná herna, jiné sestavy, stejný výsledek = naše prohra. V odloženém mistráku Áčka proti Béčku domácího Bydžova jsme věřili v lepší skóre než

ale kromě Jardových 2 bodů jsme neuhráli nic. Ukázalo se, že 4 hráči z top 10 žebříčku byli prostě nad naše možnosti. Domácí borci to asi tušili, tak to už před začátkem trochu vypadalo jako Kolej Yesterday (... už ráno začal večírek). Abychom nezůstali pozadu, nasadili jsme na večírek Romana, který jediný odjel z HK včas a pak čekal půl hodiny na ostatní parťáky, až se uráčí dostavit k zápasu. Očekávaný souboj o špičku žebříčku mezi Adamem Krausem a Jardou sice vyhrál Jarda, ale protože si pokazil bilanci s Milanem Kynčlem a Vláďou Vláškem, je na tom Adam o kousek líp. Za  nás Jarda dobře, k "výborně" chybělo porazit Vláďu Vláška, když se Jarda nechal slušně rozhodit prodloužením času mezi podáním. Pavel slušně herně, ale prohra 2:3 s Adamem a pak série pěti těsně prohraných setů ze šesti v řadě (-10, -4, -9, -10, -11) s ne moc velkou podporou štěstí znamenala destrukci (nejen herní) trpělivosti a jasné další sety (-5, -4, -3, -3). To se prostě stávat nesmí. Roman s Čížou slušně, ale neviděl jsem, takže bez podrobností.         

Jinak herna v NB se rázem stala jednou z nejlepších v OP2, protože po přesunu ze sklepa na balkon se oteplilo, prosvětlilo, zvětšilo, přestalo klouzat a celkově je to prostě jiná liga. Takže soupeři gratulace nejen k vítězství, ale i k super herně. My jsme se sebou měli diváckou a psychickou podporu - Verču a Filipa - ten si i zahrál proti Michalovi a Adamovi - kluci díky. My se těšíme na odvetu, ne snad že bychom si fandili na body, ale hru proti fakt  dobrým hráčům si rádi zopákneme.

Adam x Jarda = souboj o žebříček

Borci nastoupili ve stejných dresech 1*

Filip s Adamem, to už není o žebříček :-)

1* Pro pamětníky Divadla JdC ... Těm, kdo nesnesou pohled na ten lítý boj, poslouží můj bystrý zrak. Princ Jasoň, jak vidím, se obrovi směle postavil. Obr se naklání a hledá prince Jasoně v porostu. Princ Jasoň se snaží obra vylákat a mečem ho zatím jen tak oťukává. A jak vidím, bude obtížné soupeře od sebe odlišit, protože mají oba bílé kabáty. Teď se princ Jasoň zachytil obrova prstu a už ho mydlí. Ale nejde to, přátelé, nejde to. Prst je samá pěna, ale prsten ne a ne dolů. A tak princ dotírá přímo na obrovo citlivé místo, na brňavku. A tak je to správné. To byl úder, přátelé! A toto bola naozaj pekná akcia! Obr umdlévá, a teď se obr Koloděj s hanbou, ano, přátelé, doslova s hanbou plazí z bojiště. A není to obr, je to princ Jasoň.

(pz)