Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Nezačali jsme tak, jak jsme skončili ...

30.09.2011 22:37

... a to po posledním jarním remízovém mistráku v Chlumci znamená, že jsme dnešní match buď A. vyhráli nebo B. prohráli. Bohužel správně je B.

Nejtěsnější prohra mrzí, ale zase platilo, že Lucka na všechno nestačila. Rozdíl proti loňsku je ten, že za nás bodovali všichni, ale protože nikdo nezabodoval  2x nebo dokonce víc, nestačilo to ani na bod. Hráli jsme (naštěstí) ve spodní herně díky tomu, že se ještě naplno nerozjely pronájmy a nebyli jsme limitováni časem. Po dohodě se soupeři jsme hráli na 3 stolech - i tak jsme končili po 19:00, a to ještě jednotlivé zápasy nebyly extrémně dlouhé. Pro  další mistráky to znamená, že ve spodní herně nemůžeme hrát v případě, že od 19 tam přijdou trénovat jiní sportovci. V horní tělocvičně by se včera dalo hrát tak od 18:30, vedro a a sluníčko bylo jako v létě - ale zima se blíží a bude líp (aspoň co se týká podmínek v horní tělocvičně).

K zápasu jsme nastoupili v dost změněné sestavě proti loňsku - Lucku a Pavla doplnili nováčci Lenka a KráťaRoman a kluci Matěj s Filipem byli na střídačce a do zápasu nezasáhli, i když udrželi soupeře v nejistotě, koho nakonec nasadíme. Celkově sice prohra, ale s výkony spokojenost. Upřímně si přiznejme, že soupeř nenasadil nejsilnější sestavu, protože Petr a Martin Kyceltovi nepřijeli. My byli oslabeni hlavně o Rudu Khola, i tak bylo naše oslabení menší než u soupeře. Vedli jsme sice po první 4hře, ale pak jsme jen dotahovali a nedotáhli. Body za nás Lucka 4,5/4,5; Kráťa 1,5/4,5; Lenka 1/4,5; Pavel 1/4,5. Soupeřům gratulace a speciální poděkování Kristýně za přátelák s Filipem!

Pár fotek

Sestava hodně početná, pánové sice vypadají jako opory, ale výsledkově nás drží někdo úplně jiný 

Stojící vzadu zleva Roman, Matěj, Filip, Kráťa, Lenka, Lucka a Pavel

Stojící vpředu zleva :-) Kristián

Zatímco my jsme se fotili jak na Lize mistrů, soupeři bedlivě obhlíželi stoly (nechce se mi věřit, že by sledovali naši rozhrávku, na tom tolik k vidění většinou nebývá).

Tereza, Kristýna, Honza, Michal (ještě přijímá vysílačkou taktické pokyny z Chlumce)

     

Lenka na podání a na příjmu, vzorový postoj a maximální soustředění.

Kráťa na příjmu

Kráťa na podání - nadhoz vzorově minimálně 16 cm

 Kráťa divákem na vlastním zápase :-)

Pochvala pro rozhodčího Matěje za celý pátek.

(pz)