Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Oslazeno

18.02.2015 23:04

Dnes v podvečer jsme vyrazili do Českého Meziříčí, bašty českého cukrovarnictví a místa pravidelných středečních turnajů pro re i neregistrované hráče. Naše barvy hájili Verča s Filipem se střídavými úspěchy ve výkonnostní B kategorii. Verča začala asi v maličko těžší skupině výsledkově neúspěšně, ale v útěše vyhrála všechno, což hezký úspěch. Filip to měl výsledkově na střídačku, ale nahoře byl v těch vhodnějších chvílích a díky tomu postup ze skupiny, pak výhra a prohra a celkově 3. místo. Pro oba zasloužená odměna, jak jinak než pytlíky cukru :-). K turnaji obecně - konkurence početná a hodně kvalitní, z pro nás známých borců mj. David Částka a Mirek Vykysalý ze Stěžer + několik neregistrovaných plejerů od Hasičů, z NHK, Teximu, Čechie atp.  

(pz)

Originální zpravodajství hlavního pořadatele Ládi Kozáka věrně vystihuje středeční boje a atmosféru :-)

Nazdar všichni! Děkuji všem za účast, věřím, že jste si dobře a s chutí zahráli - zatrénovali. Samozřejmě, že nemohli vyhrát všichni, ale tak to nejen ve stolním tenisu je - mám velkou radost z účasti i nových hráčů a hráček - např. Integra, DTJ a Texim HK, SKV Voděrady a Sokol Česká Skalice!! A kdo nemohl přijet - věřím, že mu to za měsíc vyjde a přijede! 

Já jsem si tentokráte zahrát nemohl - nastupující chřipka a i nutnost řídit = posílat rychle zápas za zápasem = pro dosud REKORDNÍ ÚČAST: 27 hrajících!!! HRÁLO SE VE DVOU výkonnostních ligách: LIGA A  a  LIGA B = 3 + 3 skupiny. Pokud někdo z přítomných nesouhlasil se zařazením do LIGY B, byla mu samozřejmě umožněna hra v LIZE A!!! Jsem i rád, že využili možnost si zahrát proti dospělým a turnaje se zúčastnili 4 žáci z Voděrad i s jejich vedoucím a učitelem p. Kovaříčkem Josefem, který hned při svém prvním startu na našem turnaji zahrál výborně, porazil m.j. dva velmi dobré hráče Stěžer a vybojoval 2. místo!! Až ve finále podlehl obhájci předchozího turnaje Janu Ksandrovi ml. z Olešnice v O.h., kterému se podařilo na našem turnaji po druhé zvítězit - a většinou až po vyrovnaných bojích 3:2!! Pokud někdo nechtěl či nemohl dohrát soutěž do konce = tedy i ta poslední utkání (tkzv. navíc) = o každé pořadí, oznámil a mohl odjet (několik hráčů této možnosti využilo a poslední svůj zápas již nehrálo). Jinak nadšenci odehráli poslední míček ve 21.55 hodin. Točeného pivka bylo akorát a ani z koštu nezbylo nic - tedy vše jak má být! Přišlo vhod i pito, káva a šípkový čaj s tatrankami! ...  bylo rozdáno drobných 10 cen! 

A protože slíbili účast mnozí z přítomných a očekáváme i další účastníky, připravíme ke hře 18. března  i náš malý sál s dalšími dvěma stoly na hru! (A i na jevišti bude osmý stůl - pro sichr :)) připraven!!  Ve středu 18. března na viděnou v naší sokolovně! Těším se s mnohými i dalšími na setkání, pohodovou hru úplně na plno, ... na příštích středečních turnajích v Českém Meziříčí: 18. března, 15. dubna a 13. května 2015. Prezence v 17 hodin nebo nahlásit pozdější příjezd na: 724 122 896. 

za pořádající oddíl ST:    Láďa Kozák

Interirér dobový, stoly moderní

Verča s mladíkem z Voděrad

Filip se zkušeňákem ze Skalice

Odměna zasloužená a společné foto cenné :-)