Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Výsledek 2:16 je hezký ...

01.03.2012 23:06

... když hraje Integra Hradec Králové A proti Jiskře Nový Bydžov B.

Dnešní mistrák musime považovat i přes zdánlivě děsivý výsledek

za opravdu úspěšný. Evidentně nám stačí k radosti dost málo, ale vzhledem k tomu, že jsme do NB odjeli v sestavě, ve které byly (opravdu tvrdé y, protože podmět je "kusy" viz dále) z dospělých celé 2 kusy - Číža (ale to je kus chlapa) a Pavel (to je kus kapitána) a zbytek doplnili vzájemně se střídající mládežníci Ivan, Filip a Matěj ... a vzhledem  k tomu, že proti nám stál kompletní team domácích borců usilujících o postup do RP1 s umístěním hráčů na žebříčku na pozicích 6, 9, 10 a 22, nedalo se reálně čekat nic jiného než opakování podzimního debaklu 0:18, po kterém jsme málem byli trenérkou odhlášeni ze soutěže. Takže 2 body jsou super úspěchem a to bez legrace. Abychom dodali utkání co nejlepší úroveň, oficiálně jsme nastoupili ve třech a na čtvrtém místě zahrál Jarda Novotný, bohužel stále ještě mimo soupisku. Ale postupně: 4hry klasicky Číža+Pavel a neklasicky Jarda+Matěj; 2hry vše Číža, Pavel a Jarda, na střídačku Filip / Ivan. Číža dohrál 2 matche do 5 setů, ale ani jednou se mu nepodařilo úspěšně ukončit koncovky, takže 0/4,5; Pavel uhrál oba naše body -  relativně jasně proti Tomášovi Vláškovi a naopak s obrovskou klikou naprosto těsně 18:16 v pátém setu proti Michalovi Hrubému (a to možná bylo 19:17 nebo 20:18, protože na konci už jsme jen počítali, kdo se urve o 2 body)  - takže 2/4,5. Výhra proti hráči TOP 10 se počítá! Mlaďáci pochopitelně bez bodu, ale moc dobrá hra - jak našich kluků, tak jejich soupeřů :-). Ivan výborně druhý zápas, Filip moc dobře, Matěj slušně. Jarda off record 1/4,5.

Kromě samotné hry proběhlo oficiální předání Pink Panthers dresu Integry Jardovi Novotnému, naší posile pro příští sezónu. Jestli se nám podaří udržet nejlepší hráče v teamu, mají se soupeři na co těšit :-), to už nebudeme outsideři. Ale o to v Integře zase tolik nejde, důležitější je, že se nám daří zapojovat děcka do hry. 

I když podlaha při posledních zápasech byla solidně kluzká (správce trávníku asi o přestávce kropil, aby míče lépe lítaly),všichni dohráli bez zranění a tak máme předposlední nebo už poslední utkání v undergroundu úspěšně za sebou. Za 14 dní razíme do NB znovu, uvidíme, jestli už do nové herny nebo ještě do sklepa. Klukům z Bydžova díky za hru a vstřícnost ke všem našim hráčům bez rozdílu věku a výkonnosti!!!  

Fotoreportáž je věnována hlavně naší posile Jardovi

Jarda je rychlý

   

Jarda je soustředěný

Jarda je na pálce

Jarda je na příjmu

Jarda je tanečník

Jarda nosí růžový dres

Jarda hraje s Adamem

 Jarda hraje s Tomášem

Jarda hraje s Rendou ... Jarda prostě hraje za nás

Dost bylo Jardy :-), ještě něco dalšího

Filip s Adamem

   
 
David x Goliáš = Filip x Adam ... to je ten vyšší :-)
 
 
Domácí kápo Michal po bitvě s Filipem
 
 
Tomáš Vlášek řídí dopravu na křižovatce, Ivan zírá
 
 
Jestřábí oko v RP2, míč je out.
 
(pz)