Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Poslední proti prvnímu

09.03.2012 23:41

Stejně jako dnes nevyhrála v pražském fotbalovém derby poslední Viktorka Žižkov nad první Spartou, tak v hradeckém pinčesovém derby neporazila posledni Integra první Sokol označený číslicí 2 a ještě k tomu písmenem G. Viktorka 2 góly dostala, my jsme 2 body uhráli, což je o 1 bod více než tuhle proti Sokolu 2H.  Pravda, množné číslo je trochu matoucí ... když to uhrála naše hráčka jediná a nejlepší. Zbytek teamu totiž nic nepřidal.

Naši předzápasovou sebedůvěru jsme dali jasně najevo sestavou, ve které sice byli 4 hráči = 1 hráčka + zbytek teamu, ale zbytek teamu byl tvořen 2 oficiálně uznanými borci a jedním plejerem na black listu. Takže Lucka+Číža+Pavel ofiko a mimo zápis Jarda. Čili v zápisu už na začátku 5 x WO. No a protože WO nebo W.O. je v našich mistrácích často používaná zkratka, už jsem se přinutil najít si, co to vlastně znamená. Já už to vím ... a kdyby snad byl ještě někdo tak nevzdělán, tak tedy W.O. = walk over = výhra nad soupeřem bez boje (a to nejen ve stolním tenise). Tak už to víte také.

Jak už výše naznačeno, naše body uhrála Lucka, a to proti Pepovi Kosinkovi a Pepovi Riedlovi - takže specialistka na Josefy, zdá se. Jedno vítězství přidal Jarda nad Jardou Peregrinem, i když se to prostě tak ňák nepočítalo, je to super úspěch - takže Jarda je specialista na Jardy.  Celkově to mj. znamená, že skončila neporazitelnost mixu Lucka + Pavel, příčinou rozhodně nebylo jen to, že Lucka se rozehrála asi tak 6 míči a šlo se na to. Nepomohla ani Lucčina vytuněná pálka :-). Lucka měla ještě hrozně blízko k vítězství nad Jardou Peregrinem, ale při mečbolu (?) skončila závěrečná smeč v síti ... takže 12:14 (nebo tak nějak) v pátém setu - Lucka nepřemohla svoji antipatii k antitopspinovým potahům a dalším antimateriálům. K bodu byl celkem blízko Pavel proti Pepovi Riedlovi, ale 10:12 v pátém setu, takže bohužel. Ještě jedna zajímavost - Petra Kvitová šla vloni na Masters v Istanbulu střídat strany za stavu 15:40 ... Pavel dneska ukončil set za stavu 5:10 a v klidu se "v přestávce mezi sety" radil s Luckou ... Pepa zatím nevěřícně vyčkával za stolem, až se Pavel vykecá ... až když se Pavel chysta zahájit druhý set, bylo možné dohrát set první ... to se prostě stává nejen Petře Kvitové. Hráli jsme dole v tělocvičně, ale protože přes jasný výsledek nešla utkání tak rychle, museli jsme ještě dohrát 2 zápasy nahoře v herně.

Při pozápasovém rozboru jsme na chodníku identifikovali 3 hlavní příčiny porážky: 1. Podcenění matche ze strany Čížkovic rodiny - rodinné neshody opravdu, ale opravdu nemohou vést až k tomu, že team je bez kustodky, to prostě nejde; 2. Lucka neměla správný šátek, to se nedá tolerovat; 3. Panika domácích hráčů z antimatrošů znamenala podlomenou sebedůvěru, takže jen ten "mladej Janek z Popovic" do toho bušil jako do vrat a vyhrál - pak že to nejde (to že si u toho urval ruku nevadí, hlavní je výhra). Takže je jasně vidět, že naše o něco slabší týmová výkonnost určitě nebyla příčinou porážky ;-).

Klukům ze Sokola gratulace a hodně štěstí v OP1, s námi se už nepotkají ... leda až za nimi postoupíme ... a to ještě chvíli nehrozí. A taky pochvala našim mlaďákům Verče, Leovi, Matějovi a Filipovi za rozhodování, povzbuzování a uklidňování hráčů A teamu.

 

Haka v podání domácíh borců ALL PINKS

Soupeři soucitně přihlížejí

Zpěv hymny před zápasem

Sólista opery

Lucka x Pepa, sudí Leo

Lucka x Pepa

Franta x Číža, sudí Matěj

Číža x Franta

   

Jarda                                             Jarda 

Jarda x Jarda

Modrý Jarda hledá míč, Růžový Jarda našel míč

Oba Jardové vědí o míčku

Číža útočí

Číža dominuje

Lucčino trápení s materiálem I., Jarda + sudí Filip

Lucčino trápení s materiálem II., dále Jarda bez Filipa

Pepa x Jarda; sudí Leo v pravém pozadí

Jarda x Franta, sudí Verča

Jarda x Franta

(pz - člen zbytku teamu)