Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Na Kosice nemáme

22.11.2012 22:15

Do Kosic jsme jeli tradičně v úplně nové sestavě Pavel (jediný zkušeňák na Kosice), Jarda, Radko, Jakub (pro připomenutí: 2010 - Lucka, Ruda, Martin; 2011 - Lucka, Pavel, Lenka, Ivan), takže výsledkové ambice jsme neměli nejvyšší. Konečný výsledek

je pro nás spíš úspěchem, i když prohra. Po bídných výkonech dvojice Jarda+Pavel jsme tyto borce od sebe roztrhli a dvojice Jarda+Jakub nasazená proti domácí slabší dvojici získala bod, naopak Radko+Pavel dle očekávání prohráli s domácí elitní dvojicí. Naše naděje na alespoň remízu byla postavena na 3 bodech od Jardy a Pavla a nějakém bodu přes domácí čtyřku, příp. trojku. Jakubovi a Radkovi se nakonec proti trávě na obou stranách (Pepa Holman) ani proti trávě na straně jedné (Láďa Leden) bodovat nepodařilo a protože Jarda a Pavel Míru Černíka neudolali, víc než na 7 bodů to nestačilo. Výhry Jardy a Pavla nad Jirkou Zimou jsou ale cenná. Zahráli jsme si dobře, domácím gratulace, atmosféru okolo jsme si s Mírou Černíkem vysvětlili.

POZOR: na fotkách si všimněte historického a dost možná neopakovatelného okamžiku - Integra A team v modrých Joola Cinibulk dresech. Neb Pink Panthers dresy nebyly ve formě po včerejší (pro)hře Béčka.

    

Radko v akci

Sedící mladší polovina týmu. Hrající starší čtvrtina týmu.

(pz)