Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Ratko & ve Dvoře

18.11.2012 18:22

Dnes jsme se vrátili z turnaje ve Dvoře, máme pár medailí, pár materiálních ztrát a pár nemocných. Postupně:

Díky diplomacii Lucky a vstřícnosti organizátorů jsme mohli vyslat "lehce" nadlimitní počet hráčů. Původní sestava složená z turnajových nováčků Jany a Marušky a matadora Martina byla doplněná Jirkou a navíc zkušeňáky Filipem, Leem a Matějem. No a protože někteří z borců vyžadovali speciální doprovod, jeli kromě Radka a Pavla navíc Petra a Jiřina. Aby to nebylo jednoduché, tak Martin onemocněl a vůbec nejel, k otmu Maruška onemocněla už ve Dvoře, ale ještě před začátkem turnaje, takže s Jiřinou odjela dom (tedy do nemocnice). Tolik k nemocným. 

Materiální ztrátou je Filipova zlomené prkno (pálka/prkno/dřevo), na které nekoordinovaně padl při pokusu o dostihnutí míčku při zápase se Zoltánem Botošem. Vypadalo to dramaticky, Filip se hrozně lekl, pálka rozštípnutá, ale jinak žádná zdravotní újma, i když obavy byly, ne že ne. Takže si Filip "vydělal" novou pálku a hned druhý den ji od Mirka dostal s osobním dovozem. Profi hráč, profi servis :-).

No a ty medaile byly taky nějaké, postupně v unified čtyřhrách Jana s Radkem (Radko to trochu Janě kazil, ale to se při jeho tréninkové morálce dalo čekat), Filip s Petrou (unified naruby - hráč silnější než partner) a Jirka s Pavlem (Jirka sklidil obrovskou pochvalu od Zdena Kroupy, který si dle vlastních slov odvezl silný zážitek, že i zdánlivě nemožné je (někdy) možné). Mixy si zahrála Jana s Filipem a taky medaili zvládly, stejně jako Matěj s Leem v klasické 4hře. No a ve 2 hrách si medaili vyhráli úplně všichni, takže jsme to skoro neuvezli. 

Jo k tomu Ratko - no on je Ratko samozřejmě Radko, ale ve Dvoře působil pod přezdívkou Ratko. To ještě neví, že v Kosicích nastoupil jako Radeko, snad za to nedostaneme pokutu. Radku, v pohodě, dokud nejsi Rattko Fix, je to ještě dobrý.

P.S. Radko Feix je správně.

(pz)