Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Sametová revoluce na MLŠ

17.11.2011 14:44

Ne, žádná revoluce dnes na DTJ ani náznakem nekonala, jen se termínově sešlo výročí listopadu 1989 a druhý turnaj Městské ligy škol. Pro naše borce zase úspěch, takže všechni mohli odejít domů spokojeni a začít se připravovat na začátek soustředění.

Po delší době si přišly zahrát Verča s Kristýnou a protože k nim byla ve starších žákyních ještě jedna slečna, hrály holky rovnou skupinu o medaile - Verča vyhrála všechno = zlato, Kristýna sice nevyhrála, ale přesto bronz.

Dan a Filipem ve starších žácích postoupili do 1/4 finále - Dan z prvního místa po 3 výhrách, Filip také z prvního místa "na sety" po 2 výhrách a 1 prohře. Díky postupu z prvního místa měli kluci přijatelné soupeře a to znamenalo postup pro semi. Tam už podle očekávání prohra - Dan s Filipem Huškem a Filip s Lukášem Nekvindou. Takže si to pak kluci rozdali o bronz a Filip o 2 míčky vyhrál v pátém setu po tuhém boji - Filip bronz, Dan čtvrté místo.

Fotky tady:

Všem gratulace a příště (v roce 2012) na DTJ už na novém extraligovém speciálním koberci, to bude pro nohy a oči zážitek! 

(pz)