Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

"Slušný" oddíly proti sobě

19.05.2012 23:04

Protože nejen Integra, ale nepochybně i Sokol Chlístovice jsou "slušný oddíly" (viz STS Chvojkovice Brod), utkaly se dnes dole na Integře dva fakt solidní týmy. Po půlročních přípravách se organizační výbor usnesl, že domluvený přátelák odehrajeme v Hradci, abych si mohlo zahrát co nejvíc hráčů a hráček bez ohledu na věk a výkonnost. Takže nakonec jsme postavili netradiční sestavy 5 x 5 a to jak mezi dospělými, tak mezi mládeží. Předpisům ČAST bychom asi nevyhověli, ale o to tak úplně nešlo :-). Za nás za dospělé Lucka na střídačku s Pavlem, Radko Feix, Jirka Trávníček, Leoš Palička, Filip na střídačku s Ivanem. Za Sokoly nastoupili všichni Sojkovi = Martin, Majka, Tomáš, Jitka + Franta Krtil ... takže nekompromisně bez střídání. Přes taktické rozložení sil na naší straně jsme prohráli 12:15, i když jsme se snažili v zápise výsledek lehce upravit, aby to skončilo 13:14. Ale protože jsme se k drobnému podvodu přiznali bez násilí, opravdu 12:15 a vítěství do Chlístovic. Útěchou pro nás může být to, že jsme nasadili některé úplně nebo skoro nováčky Radka, Jirku a Leoše, takže posbírání zkušeností a konfrontace určitě dobrá.

Naštěstí nás zachránili mlaďáci Leo, Matěj, Jana, Jeník, "velkej" Filip, "malej" Filip, Ivan a Honza Palička, kteří vyhráli 17:10 nad přece jen celkově výrazně mladšími sokolíky Radkou Lochmanovou, Katkou Strnadovou, Tomášem Dražanem, Filipem Zatřepálkem a Ondrou Klemem. 

Pro vítěze = pro všechny byla na konci nějaká odměna sladká, slaná i tekutá, s tím problém nebyl. No a protože s obědem v Potrefené huse problém taky nebyl, tak to asi nemělo chybu vůbec žádnou :-)  ... snad kromě slunce v tělocvičně. Odveta bude sladká ... možná i slaná a tekutá - ale skoro určitě v Chlístovicích. 

Nějaké fotky, snad muzika projde přes youtube cenzory:

A pár fotek rovnou tady

Domácí, Matěj zdá se naštvaný, Leo s Ivanem drsně nekompromisní ...

Hosté naopak asertivně usměvaví  ...

Majka Sojková

Jana Feixová s Jeníkem v pozadí

Leo postřelen míčkem

Ondra Klem

Radko Feix = doktor v akci

Franta Krtil x Leoš Palička

Jeník x Tomáš Dražan

Katka Strnadová

Radka Lochmanová

Filip Zatřepálek

Martin  a Jitka Sojkovi

Lucka x Jitka

Tomáš Sojka

Všichni (skoro)

(pz)