Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Sokol bere vše

09.12.2012 17:03

Borci ze Sokola neberou vše, ale berou všechna vítězství. Jistě ne vždy, ale dnes na okresním = regionálním přeboru mužů na Integře to platilo stoprocentně. Tomáš Hort porazil všechny své soupeře a získal pohár okresního přeborníka ve 2hře a společně s Danem Zemanem si odnesl i diplom s číslicí 1 za vítězství ve 4hře.

i

Pohár věnovaný Integrou vítězi přeborů

FInále Dan  x Tomáš 

Vítěz na podání

Pohár má svého majitele

Za nás si zahráli Jarda a Pavel, dle očekávání bez většího (Jarda) / žádného (Pavel) úspěchu. Pikantní byly poslední zápasy ve skupinách, kdy na sousedních stolech v derby tréninkových parťáků nastoupil Jarda proti Vojtovi a Pavel proti Honzovi; předchozí věta naznačuje, že souboj Integra x DTJ Slavia skončil 1:1, na sety naše prohra 4:5. Celkově asi překvapila poloviční účast proti minulému námi pořádanému přeboru, 16 hráčů za okres je docela málo, jen v RP jedničce hraje minimálně 8x4 = 32 hráčů, k tomu další v RP dvojce - v každém týmu jsou rozumně konkurenceschopní alespoň 2 hráči atd. Fakt je, že kromě hradeckých hráčů nepřijel až na výjimky nikdo z regionu. Těžko odhadnout důvody nízké účasti, která ale odpovídala nízké účasti na přeborech mládežnických. Neděle dopoledne jako nevhodný termín? Malá prestiž přeboru? Nabitá termínovka jinými turnaji? Slabá propagace? První sníh a Itálie na horách?  

Finále 4hry

Dan s Tomášem na stejné polovině stolu 

Tlačenice na stupních

Pro nás to bylo napínavé organizačně, protože naše přání, aby bylo zataženo, se vůbec nevyplnilo a naopak bylo jasno. Tím pádem jsme dělali krizová opatření - měli jsme postavené obě herny, ale vše se zvládlo bez jakýchkoliv problémů a omezení odehrát v dolní velké herně. Z tohoto pohledu bylo 16 hráčů výhodou ... Díky Milošovi Šlapákovi a Hance Ulrychové za řízení přeborů. A díky našemu realizačnímu týmu Leoš, Jirka, Lucka, Lenka, Verča, Jarda :-). 

(pz)