Vyhledávání

CzechTeam-ParaTT11

Na dostřel

05.03.2013 23:13

Hradecký Sokol s krycím kodem "H" jsme měli při dnešním mistráku na dostřel, ale cíl jsme těsně minuli. V duchu našich nejlepších tradic to skončilo

,

což v kontextu našich předchozích výsledků je skóre obvyklé. Nakonec tedy pro nás zklamání, i když takto vyrovnaně jsme se Sokolem v naší nedlouhé historii nikdy nehráli. Za nás se o těsnou prohru zasloužil Jarda s maximálními 4,5/4,5. Pavel se zasloužil i zavinil - protože sice hezkých 3,5/4,5, ale ten chybějící bod zase mrzí. Od Radka a Jakuba se proti zkušeným Sokolům nedalo moc čekat, což naši borci bohužel potvrdili. Na konci utkání se ukázalo, že rozhodla hned druhá 2hra mezi Jirkou Zajícem a Pavlem, kdy Pavel po rychle ztracených 2 setech srovnal na 2:2, ale pátý set bral Jirka; což byl pro Pavla třetí prohraný zápas v řadě prohraný v pátém setu. Nepomohlo nám ani povzbuzování Jirky a Verči Hájkových, i když to bylo příjemné. Domácím klukům gratulace a obrovský respekt speciálně Milanovi Bémovi za výkony nejen v tomto utkání - zkušený výkon zkušeného borce. Jinak za domácí víceméně letošní klasika: Jirkové Flejberk a Zajíc + Milanové Bém a Tměj + Pepa Riedl jen ve 4hře.

Skoro umělecká fotka; Radko a Jirka předpisové zátylky - schopen, odveden.

Souboj generací: Jakub x Milan Bém