Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Repre MPS soustředění nadějí a Integry - Tanvald II.

22.04.2012 17:13

Po týdnu se Lucka s rodinným teamem a Pavel vrátili na místo činu z minulého víkendu, aby dotrénovali druhou část společného soutředění mladých repre nadějí - tento víkend doplněného soutředěním dalších (nerepre) hráčů Integry. Za mlaďáky se zúčastnili (bez rozdělení na repre a nerepre) Verča, Jana, Páťa + Libor, Leo, Jirka, Ivan, Matěj. Dan měl roli speciální, protože vinou bolavých zad a probíhající rehabilitace se mohl/musel plně věnovat roli sběrače, časoměřiče, navigátora, testera automatů a plavce ve vířivce; jen hraní pinčesu bylo bohužel zakázáno. Filip se ani nezúčastnil, jeho nepustil doktor kvůli nemocnému uchu :-(. Takže bez 2 tradičních opor, ale jinak celkem v plné sestavě, která se na soustředění chystala, snad ještě kromě Leo a Honzy Paličkových, kteří nejeli z nějakého pro mě teď neznámého důvodu. Trenérsky byl tandem Lucka + Pavel doplněn Jardou Novotným a Radkem Feixem, takže co stůl, to trenér. Ti bystřejší už tuší, na kolika stolech jsme hráli. Ale zpátky k účastníkům - mlaďáci a trenéři byli doplněni staršími, ale stále nadějnými nebo aspoň nadšenými plejery Jirkou Hájkem, Jirkou Munzarem, Petrem Vodičkou a Janou Bažantovou a dvěma Violami Feixovic. 

Vše probíhalo dle plánu, ubytko na penzion Berany na hřebenu Černé Studnice bylo v pohodě, doprava do Tanvaldu 8 minut po správné cestě, a protože jsme správnou cestu už znali (na rozdíl od minulého víkendu), nebyl transportní problém. Protože nás na počet stolů (kolik že jich vlastně bylo?) bylo moc, byli jsme rozděleni na 2 party, takže Lucka s Pavlem strávili pěkných 3+3+3+3 hodiny v tělocvičně, ostatní tak ňák polovinu. Některým borcům trénink nestačil, takže trénovali ještě na jednom stole v penzionu, případně si zvyšovali fyzičku (nebo co) pobíháním po lese a po sněhu směrem na rozhlednu Černá Studnice. Ti rozumnější brali saunu nebo aspoň vířivku. Všichni pak brali snídaně, obědy, večeře a někteří i něco po večeři - pravda je, že na Beranech mají kvalitní vinotéku. Trochu škoda, že bazén (vnitřní) nebyl ve formě, takže mimo provoz, snad příště.

No a zpátky ke sportu - závěrečný kontrolní turnaj měl sice vítěze, ale protože se nehrálo s hendikepy, tak o celkové prvenství úplně nešlo - o vítěznou čokoládu se taky všichni poctivě rozdělili (a já měl nejvíc, i když nevítěz). O zakončení akce na HK pohotovosti nemá cenu ve sportovní rubrice podrobněji psát, takže Páťo: ať jsi brzy zdravá!

Fotky

(pz)