Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Šli jsme na krev

29.07.2012 09:27

Včera jsme se vrátili ze soustředění ve Stráži pod Ralskem, takže je jasné, že jsme nebyli na transfůzce dávat krev. "Šli jsme na krev" naznačuje nejen enormní nasazení borců a borkyň na trénincích, ale také bohužel naprosto přesně vystihuje výsledek jednoho zranění. Ale nakonec to skončilo dobře, i když Jirkova rekonvalescence bude chvilku trvat. Odstavec patřící do černé kroniky uzavřeme zmínkou o ukradené Leošově oktávce, což se podařilo hned na začátku týdenního pobytu. Tahle ukradená příhoda asi nebude mít dobrý konec, kromě toho, že Leoš bude mít nové auto.

Jinak to ale bylo všechno super, na Akademii stolního tenisu jsme Mirkovu Cinibulkovi naplnili skoro celou jednu tréninkovou skupinu, hrálo "nás" 18 + Lucka jako trenérka. K tomu 6 členný realizační tým + 1 maskot.  To "nás" v předchozí větě znamená 11 lidí z Integry; "zbytek" hráči a doprovod reprezentantů MPS. Z mládežníků Integry trénovali JanaVerča, Ivan, Filip + Honza Palička. To vše pod vedením sehraného dámského deblu Olesja + Lucka.  

Naši základnu jsme po loňské dobré zkušenosti měli v Hamru na Jezeře v hotelu Pacifik, odkud jsme ráno a odpo vyráželi na 2 hodinové tréninky, při kterých jsme si zopákli, jak bychom hrát měli a s většími či menšími úspěchy jsme se pokusili přiblížit k ideálu :-). No protože k ideálu máme ještě dost daleko, dá se čekat, že si soustředění příště zopakujeme. Kromě pinčesu jsme předváděli ještě další sporty. Výkony Verči, Jirky, Honzy, Leoše a Radka na vodních lyžích vyvolaly otázku, jestli je stolní tenis ideální volbou pro úspěšné vodní "sjezdaře". Ale protože hrát za Integru je pořád lepší než nechat se táhnout na laně po jezeře, všichni se rozhodli pokračovat ve stolním tenise a přestup na vodní lyže odmítli. Další doplňkové sporty nám tolik nešly, takže Tomáš Berdych a Petra Kvitová se zatím o pozici No1 v republice nemusí obávat. Ani v badmintonu, plážáku, cyklistice a speed bruslení zatím na top špičku nedosahujeme. Zato "člověče", karty a pití nealko piva nám šly dost slušně a to jsme v těchto sportech úplně na krev nešli, takže ještě máme rezervy.

Nějaké fotky tady:

(pz)