Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Tabulkové tandemy

06.12.2015 14:39

Historicky první nedělní mistrák Integry jsme dnes zahráli ve Stěžerách. I když se se Stěžerami utkáváme každý rok, po mnohaleté pauze jsme dnes hráli opravdu ve Stěžerách a ne v azylu v Radíkovicích. Proto pro nás byla novinkou příjemně zrekonstruovaná herna. Novinkou naopak moc nebylo to, že soupeř hrál v sestavě zdaleka ne úplné, což nám pozici upřímně usnadnilo, i když jsme hráli bez Moniky. Míra Vykysalý s Davidem Částkou (a Karel Šimek ve 4hře) nestačili na naši vyrovnanější sestavu. Přes velkou snahu a fakt hodně dobré výkony Míši Dospělové a Ondry Halberštáta zůstali domácí na 5 bodech, my uhráli zbývajících 13, takže počítadlo se zastavilo na stavu

pro hosty a těmi jsme dnes byli my. V tabulce se díky tomu po 7 kolech vytvořily tandemy - týmy jsou srovnány po dvojicích se stejným počtem bodům.

My se i díky neúplným sestavám soupeřů držíme slušně se 3 výhrami na 5. místě. Za nás Matěj full i po nočním kontrolovaném tahu, Lucka 3,5 i přes nekontrolovanou návštěvu posilovny, Jarda s Pavlem po dobrých (v případě Pavla hodně nekontrolovaných) 2,5 bodech. 

(pz)