Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Dobrá tradice?

14.10.2011 22:53

Některé tradice je dobré ctít, ale nejsem si jistý, jestli výsledek prvního zápasu sezóny se Sokolem HK je ta správná tradice. Takže klasika jako vloni.

Co k tomu dodat ... nastoupili jsme zdánlivě v silné sestavě ... ale Lucka odehrála dle plánu jen 4hru (měla před 2 sobotními mistráky za Jaroměř), Kráťa nastoupil v nachlazeném oslabení, Číža pod antibiotiky a po tréninkové pauze (její délku prostě nejde zveřejnit), ostatní byli jakž tak ok. To ale není žádná omluva, i plné formě bychom (pánové) dopadli stejně nebo podobně. Jediným kladem celé akce pro nás bylo první nasazení Ivana, který vystřídal Čížu - u něho už hrozila zdravotní újma :-). Podobně jako kluci v Převýšově proti Filipovi i Milan Tměj a Dan Hitka odehráli proti Ivanovi s rozumným nasazením, takže si Ivča dobře zahrál. Zahrál si i Filip - mimo soutěž s Jirkou Flejberkem, kterého se snažil unavit svému taťkovi před ofiko zápasem (bohužel neúspěšně). Vypočítávat bodové příspěvky domácích plejerů se dnes zdá zbytečné.

Naopak jednu tradici jsme nedodrželi - takže domácí zápas bez občerstvení se nesmí opakovat. Omluva soupeřům, kteří s bufíkem počítali, ale ani tento pokus o vyhladovění hostujících borců se nám nepodařilo využít. Soupeřům gratulace a díky Milanovi, Danovi a Jirkovi za hru proti mlaďasům. 

Jsem zvědav, jakým výsledkem skončí zápas s lepším Sokolem :-). 

   

Sestavy v plné síle, početní převaha jasně na naší straně.

Za nás vzadu Kráťa, Pavel, Číža, Lucka, Roman, vpředu Filip a Ivan.

      

Roman a bekhend drive, Číža stoj na jedné noze, Kráťa kolt proklatě nízko.

Ivanova premiéra s Milanem Tmějem poprvé ...

... podruhé ...

... potřetí.

 

(pz)