Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Tři mušketýři

11.02.2015 22:26

 Podle Lucky jsme dnes jeli do NB jako 3 mušketýři. Problém je, že jsme reálně byli opravdu jen 3 a ne 4, jak praví klasika a pravidla týmové erpédvojky. Rozhodující souboj o postup jsme začali za drsného stavu 0:5 a to domácí borci vytáhli zdravé i nemocné, zraněné i nezraněné, prostě the best of NB C šlo proti nám. Šance mizivé, proto konečná remíza je něčím, v co jsme moc doufat nemohli. 

Cesta ke konečné remíze byla dlouhá a na jejím startu byla 4hra, při které jsme se trefili do nasazení a díky tomu hrála Lucka s Jardou proti přece jen přijatelnější domácí dvojici Mirek Sauer + Vláďa Vlášek. Na sety jednoznačná výhra začala naši stíhačku, při které Jarda sice poztrácel několik setů, do cíle ale donesl hodně cenný full. Lucka jeden bodík ztratila, přesto krásných 3,5. Zbylý bod zahrál Pavel proti Mirkovi Sauerovi. Všichni na svoje možnosti výborně, hlavně Jarda s Luckou, kteří na rozdíl od minulého mistráku proti NB zářili. Kýžený desátý bod jsme neurvali, ale o remízu jsme zabojovali mocným finišem, při které jsme z posledních 6 odehraných dvouher brali 5 bodů. Domácí borci taky dobře, ale za stoly jsme dnes možná byli o maličko lepší. Atmosféra sportovně bouřlivá, boje férové a kamarádské jako vždy. Mirkovi, Rendovi, Adamovi, Vláďovi, Karlovi i ostatním dnes nehrajícím patří gratulace k hodně pravděpodobnému postupu, který si domácí borci při dobře poskládané sestavě asi nenechají ujít. Těsně ale zaslouženě, bilance vzájemných utkání je pro NB 2:1:1 = 10:8, 8:10, 11:7, 9:9. Konečná vystupovat, ale dohrajeme do konce.

Lucka s Jardou - hvězdy dnešního večera

Míra zkoušel i havajsko indiánské tanečky, ale Lucku to  nakonec nerozhodilo ...

... nicméně na umělecký dojem Míra vysoko vyhrál a u nás má 10 z 10.

Mimochodem, čtvrtým mušketýrem v dresu Integry byl Filip, i když mimo zápis. Společná 4hra s taťkou byla po několika letech pro oba Zahálky velkou událostí a proti Rendovi a Karlovi zahráli 2 sety hodně dobře. Filip si pak ještě zahrál s Rendou, Vláďou a Mirkem, tam samozřejmě výkonnostní rozdíl propastný - ale pro Fílu skvělé, včetně setkání s Michalem Hrubým a dalšími členy domácího fan klubu.    

Filip si to užil sportovně 

i společensky - zde v NB kině.

(pz)