Vyhledávání

CzechTeam-ParaTT11

Tvarohová placka

11.10.2013 23:56

Dnešní neregistrovaný mistrák Integra B x Salamandr C měl dva vítěze. Jasným vítězem se dle hlasování přítomných stala tvarohová placka, která drtivě triumfovala v poměru

.

Obnovená tradice pohoštění na domácích mistrácích se tedy vydařila, i když je těžko pochopitelné, kdo ten celý velký plech pojedl - to byl fakt slušný výkon. A to výjimečně nebyl přítomen Honza Švorc :-). Oficiálním vítězem mistráku se ale stali céčkoví Salamandři, i když jen proto, že tvarohový koláč nebyl přihlášen do soutěže. Takže za stoly to skončilo

což vypadá lichotivě, kdyby ale těch 5 bodů nebyla WéOčka čili vítězství bez boje. Ale jak říkají vrcholové borci - na to se historie ptát nebude. Přesto se naši hráči snažili, ve 4hře jsme dokonce měli šanci na zvýšení vedení už na 6:0, ale prohra 2:3 byla nakonec jedinou těsnou v celém utkání. Jinak vše 0:3, kromě jednoho setu Jirky st. a jednoho setu Filipa. Co k tomu pozitivního? Určitě celkovou snahu Jirky ml. a Mirka, dobrý výkon Filipa nejen ale hlavně v posledním zápase a snahu o útočnější hru v podání Ludvy a Jirky st. Za nás slušná divácká účast a postupná podpora kompletní dámské části Francových, Jiřky, Jardy, Jirky a Verči. Vyhraje příště Integra nebo tvarohová nebo jiná placka? To uvidíme přesně za týden při domácím dvojutkání, kde bude pohoštění dublované ?!