Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Underground v Bydžově = pinec v suterénu

21.01.2011 23:30

Umístění herny v Novém Bydžově přesně odpovídalo našemu postavení v tabulce - hráli jsme v suterénu. Bohužel ani prostředí, ve kterém bychom se měli cítit jako doma, nám výsledkově nepomohlo, takže jsme odjeli s prohrou.  

Na zápas jsme odjeli (i se vrátili) v sestavě Lucka, Roman, Martin a Pavel + (zdánlivě) nehrající náhradník Filip. Máme problémy se sestavou, protože z dříve hrajícího kapitána Coola se stal, snad dočasně, nehrající VŠ student Ruda a Pája nějak moc maká v práci a navíc doma funguje jako au-pair. Takže Lucka se přemohla a jela zkusit, jestli vyhraje ona nebo zraněné rameno (o soupeřích zatím nemluvě). Naše obavy z Divokého západu, jak je popisován Nový Bydžov v bulváru, se naštěstí nepotvrdili a nenarazili jsme ani na domoobranu, ani na místní obyvatele (samozřejmě kromě hráčů), ani na Mr. Johna (t.č. ministra).

Tak k věci - v legendární podzemní herně jsme odehráli náš klasický zápas, kdy Lucka dokázala i přes bolavé rameno uhrát 4/4,5. Dál už jen Pavel 1/4,5 no a to je všechno. Z průběhu snad děsivá zajímavost, že Lucka s Pavlem (snad to nebudou číst naši svěřenci) prohráli set (a pak i celý zápas) z vedení 8:0. I to je svým způsobem umění, ale nedoporučujeme se tímto inspirovat.

No a k Filipovi - sice náhradník, ale kluci z Bydžova si s ním zahráli na třetím stole přáteláky, takže Filip si zahrál z nás skoro nejvíc. Klukům z Bydžova díky nejen za hraní s Filipem, ale i za friendly atmosféru, kterou jsme se snažili nenarušit :-).

(pz)