Vyhledávání


CzechTeam-ParaTT11

 

Týmy

Hradeckou Integru a oddíl stolního tenisu řídí lidé, které jsme na webovkách zařadili do speciálních "týmů" - zaslouží si to:

Výboři

Výboři, bafuňáři,funkcionáři - organizují, zajišťují, shání, hlídají, dirigují, zařizují...

Trenéři

Školení i neškolení, zkušení i méně zkušení, všichni ale se snahou udělat tréninky zajímavé, aby pinec hráče bavil a aby krůček po krůčku zlepšovali svoji hru.

V oddílu stolního tenisu působí několik týmů, které jsou rozděleny podle výkonnosti. Výkonnost hráčů je ovlivněna nejen sportovním talentem a tréninkovým úsilím, ale i stupněm mentálního postižení, které je často doprovázeno postižením fyzickým.

A tým

V Áčku působí nehendikepovaní dospělí hráči.

B tým

Béčko je kombinovaný tým, do kterého patří hráči bez hendikepu a hráči s mentálním hendikepem = žáci, studenti a absolventi speciálních škol, tzn. hráči, kteří patří do kategorie mentálně postižených sportovců (MPS). Béčko jako tým hraje od sezóny 2012-2013 ligu neregistrovaných v Hradci Králové; jednotlivci se účastní turnajů pro nehendikepované nebo hendikepované stolní tenisty.

C tým

Céčko a Béčko se od sebe liší jen tím, kteří hráči za B nebo C tým hrají; jinak pro oba týmy platí víceméně to stejné.

D tým

Do Déčka patří hráči s mentálním hendikepem, kteří se připravují na účast v jednorázových turnajích nebo se jen chtějí naučit hrát; většina hráčů chodí do Speciálních škol, část hráčů jsou dospělí absolventi Speciálních škol. 

Přípravka

V Přípravce sportují žáci Speciálních škol, pro které je stolní tenis jednou z pohybových aktivit.

eXko

eXko je tým složený z eXhráčů, tedy hráčů, kteří Integrou prošli a zanechali v ní více či méně (ne)smazatelnou stopu..