Soutěže 2018 - 2019

A tým

Plán před sezónou: Áčko se pokusí o postup do 4. třídy, což bohužel bude proti duchu INtegry, tedy hrát v sestavě s hráči kategorie MPS, protože žádný z hráčů kategorie MPS nedosahuje výsledkově kvalit kmenových hráčů A týmu. Letošní sezónu podřídíme postupu a hráči kategorie MPS budou získávat další zkušenosti v 6. třídě. Mezi předpokládané opory A týmu budou patřit Tomáš Hejduk, Karel Pozůstal, Pavel Čížek a Radko Feix, v případě potřeby doplnění neméně zkušenými Lucií Francovou a Pavlem Zahálkou. Soupiska A týmu je doplněna dalšími hráči, především z kádru B týmu; jejich nasazení se předpokládá v případě nutnosti nebo rozhodnutého stavu.

Zhodnocení po sezóně: Cíl splněn! Postup do 4. třídy se podařil bez problémů a bilance 17 výher a 1 remíza je přesvědčivá. Ale postup byl založen na co nejsilnější sestavě a každé podcenění se mohlo nevyplatit, na což nás upozornila remíza už ve čtvrtém utkání. Proto z hráčů kategorie MPS dostával příležitost jen Filip Zahálka (obvykle na úkor zápasů v 6. třídě) a to většinou za rozhodnutého stavu. O postup se nejvíce zasloužili podle očekávání (v pořadí podle počtu výher ve dvouhrách) Tomáš Hejduk, Karel Pozůstal, Pavel Čížek, Radko Feix, Pavel Zahálka a Lucie Francová. Pár vítězných bodů přidali Miroslav Biernat, Filip Zahálka a Jana Feixová. Celkovou radost nám (hlavně Tomášovi) lehce zkazilo jen těsné druhé místo Tomáše Hejduka v žebříčku jednotlivců :-).         

B tým

Plán před sezónou: Béčko se o záchranu snažit nemusí, protože ze šesté třídy není kam sestoupit :-). Cílem je pokusit se vyhrát alespoň jeden mistrák a hrát v sestavě s co nejvíce hráči kategorie MPS. Na soupisce Béčka jsou už zkušení, ale výsledkově nepravidelně bodující hráči hráči Jan Feixová, Ludvík Rozkovec, Filip Zahálka, Jiří Munzar ml., Leo Matyáš, Matěj Bažant a Miroslav Biernat. Nováčkem je benjamínek Martin Železný. Posilou pro čtyřhru a případné rozhodující zápasy by měl být Pavel Zahálka. Další hráči uvedení jsou na soupisce uvedení spíše pro případ nouze.  

Zhodnocení po sezóně: Týmově nevydařená sezóna! Všech 16 utkání skončilo porážkou (často vysokou) a to nikoho z hráčů nemohlo těšit. Výsledky odpovídaly sestavě, kde jsme důsledně dodržovali nasazování co nejvíce hráčů kategorie MPS, což bylo jedním z předsezónních cílů. Radost z individuálních výher si užili nejvíce Jana Feixová a Ludvík Rozkovec. Body pro tým uhráli také Miroslav Biernat, Jiří Munzar ml., Matěj Bažant, Pavel Zahálka, Filip Zahálka a Leo Matyáš. Především 21 vyhraných dvouher Jany Feixové zaslouží potlesk. Závěr je jasný: pokud chceme týmově vyhrávat, musíme B tým posílit.

INTEGRA Hradec Králové STOLNÍ TENIS
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!