Soutěže 2020 - 2021

Plán před sezónou: V sezóně 2020 - 2021 nastupuje INtegra podruhé ve své historii se třemi týmy v soutěži neregistrovaných stolních tenistů v Hradci Králové. 

Zhodnocení po sezóně:  Další atypická sezóna ukončená vinou celosvětové pandemie COVID-19 na začátku října 2020 po odehraných 4 kolech → není co hodnotit. 

A tým

Plán před sezónou: Áčko se i v letošní sezóně pokusí pokračovat v postupu do vyšších pater neregistrované ligy a postup do 2. třídy je jasným cílem. To bohužel bude (už tradičně) proti duchu INtegry, tedy hrát v sestavě s hráči kategorie MPS. Důvod je jednoduchý - úroveň hry ve 3. třídě  vyžaduje odpovídající výkonnost a žádný z hráčů kategorie MPS (zatím) nedosahuje úrovně potřebné pro úspěšnou hru ve 3. třídě resp. nedosahuje výsledkově kvalit kmenových hráčů A týmu. I letošní sezónu podřídíme postupu a hráči kategorie MPS budou získávat další zkušenosti v nejnižší třídě. Mezi předpokládané opory A týmu budou patřit Vojtěch Kotland, Tomáš Hejduk, Karel Pozůstal a Lucie Francová. K nim se přidají (snad i bodově) Pavel Zahálka, Pavel Čížek a Radko Feix. Soupiska A týmu je doplněna dalšími hráči z kádru B a C týmu; jejich nasazení se předpokládá v případě potřeby nebo rozhodnutého stavu.

Zhodnocení po sezóně - viz obecné hodnocení: Další atypická sezóna ukončená vinou celosvětové pandemie COVID-19 na začátku října 2020 po odehraných 4 kolech → není co hodnotit.

B tým

Plán před sezónou: Po loňské postupové sezóně bude letošní sezóna pro Béčko odlišná a díky reorganizaci soutěže klidná. V nejsilnější sestavě má sice Béčko na hru o s postup, ale to by vyžadovalo podřizovat sestavu výsledku - a to nechceme. Protože i přes loňský postup do 5. třídy zůstane Béčko ve třídě nejbližší, může odehrát pohodovou sezónu bez postupového i sestupového tlaku. Díky tomu bude Béčko bez problémů ctít filozofii INtegry - zařazovat do utkání co nejvíce hráčů kategorie MPS. I přes mixování sestavy by Béčko mohlo skončit v horní polovině tabulky.  Bodovými tahouny Béčka by měli být Pavel Zahálka, Pavel Čížek, Radko Feix a Rudolf Khol + mladé dámy Veronika Hájková a Klára Mrštinová. Hráče MPS budou reprezentovat především Jana Feixová a Filip Zahálka. Na soupisce figuruje i zástupci nejmladší generace MPS: Martin Železný. Další hráči jsou na soupisce uvedení spíše pro případ nouze, ale dá se čekat i jejich zápasové nasazení.

Zhodnocení po sezóně - viz obecné hodnocení: Další atypická sezóna ukončená vinou celosvětové pandemie COVID-19 na začátku října 2020 po odehraných 4 kolech → není co hodnotit.

C tým

Plán před sezónou: Céčko sice výsledkově v minulé sezóně nepostoupilo, ale přesto si díky reorganizaci soutěže zahraje 5. třídu. Pro Céčko platí vše podobně jako pro Béčko, snad s výjimkou hypotetických postupových ambicí. Takže také klidná sezóna na obzoru. Výsledkově se dá čekat (vzhledem ke kombinování sestavy) umístění ve spodní polovině tabulky, ale realita za stoly může být jiná. Hráči kategorie MPS Matěj Bažant, Leo Matyáš a Jiří Munzar ml. jsou posíleni zkušenými borci Miroslavem Biernatem, Ludvíkem Rozkovcem a Jiřinou Munzarovou. Novým hráčem a předpokládanou velkou posilou je Jan Nosek (neplést s hráčem stejného jména z bývalého DDM), v mládežnických kategoriích před X lety hráč Sokola Stěžery. Zbývající hráči na soupisce jsou připravení k doplnění sestavy v případě potřeby.

Zhodnocení po sezóně - viz obecné hodnocení: Další atypická sezóna ukončená vinou celosvětové pandemie COVID-19 na začátku října 2020 po odehraných 4 kolech → není co hodnotit.

INTEGRA Hradec Králové STOLNÍ TENIS
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!