Hráči INtegry se účastní týmových soutěží a turnajů neregistrovaných hráčů. Hráči kategorie MPS týmu navíc pravidelně hrají turnaje pořádané speciálně pro mentálně postižené sportovce.

Soutěže 2019 - 2020

V sezóně 2019 - 2030 nastupuje INtegra poprvé ve své historii se třemi týmy v soutěži neregistrovaných stolních tenistů v Hradci Králové. 

A tým

Áčko se pokusí pokračovat v postupu do vyšších pater neregistrované ligy a postup do 3. třídy je jednoznačným cílem. To bohužel bude (stejně jako v minulé sezóně) proti duchu INtegry, tedy hrát v sestavě s hráči kategorie MPS. Důvod je jednoduchý - úroveň hry ve 4. třídě  vyžaduje odpovídající výkonnost a žádný z hráčů kategorie MPS (zatím) nedosahuje úrovně potřebné pro úspěšnou hru ve 4. třídě resp. nedosahuje výsledkově kvalit kmenových hráčů A týmu. I letošní sezónu podřídíme postupu a hráči kategorie MPS budou získávat další zkušenosti v 6. třídě. Mezi předpokládané opory A týmu budou patřit Tomáš Hejduk, Lucie Francová,  Karel Pozůstal, Pavel Čížek a Radko Feix, navíc doplnění bývalým studentem :-) Vojtěchem Kotlandem. Soupiska A týmu je doplněna dalšími hráči z kádru B a C týmu; jejich nasazení se předpokládá v případě nutnosti nebo rozhodnutého stavu.

B tým

Béčko má stejný cíl jako Áčko, tedy postup. Jen o 2 patra níže v hierarchii neregistrované ligy. Postup ze 6. do 5. třídy bude letos jednodušší, protože v 6. třídě hraje pouze 6 týmů (včetně 2 týmů INtegry) a postupují 2 týmy. Postupu nebo alespoň co největšímu počtu týmových výher je přizpůsobena soupiska, která zároveň ctí filozofii INtegry - zařazovat do utkání co nejvíce hráče kategorie MPS. Bodovými tahouny Béčka by měli být Pavel Zahálka a Radko Feix, hráče MPS budou reprezentovat především Jana Feixová a Filip Zahálka. Lídry týmu by měl rovnocenně doplnit další elitní hráč a navrátilec Rudolf Khol, první kapitán tehdy registrované INtegry z roku 2010. Nejen herními ozdobami týmu budou mladé dámy Veronika Hájková a Klára Mrštinová, jakmile jim to umožní jejich rodinné a studijní povinnosti. Na soupisce figurují i zástupci nové generace: Martin Železný a nejmladší hráčka Tereza Kholová. Další hráči jsou na soupisce uvedení spíše pro případ nouze, ale dá se čekat i jejich zápasové nasazení.

C tým

Céčko se pokusí o co nejlepší hru a tím i výsledky - jak individuální, tak týmové. A uvidí se, na jakou pozici to v 6. třídě bude stačit. Hráči kategorie MPS Jiří Munzar ml., Leo Matyáš a Matěj Bažant jsou posíleni zkušenými borci Miroslavem Biernatem, Ludvíkem Rozkovcem a také Romanem Kholem a Jiřinou Munzarovou. Zbývající hráči na soupisce jsou připravení k doplnění sestavy v případě potřeby.