Hráči INtegry se účastní týmových soutěží a turnajů neregistrovaných hráčů. Hráči kategorie MPS týmu navíc pravidelně hrají turnaje pořádané speciálně pro mentálně postižené sportovce.

Soutěže 2018 - 2019

V sezóně 2018 - 2019 nastupuje INtegra se dvěma týmy v soutěži neregistrovaných stolních tenistů v Hradci Králové. Podruhé v krátké historii od založení oddílu stolního tenisu v sezóně 2010 - 2011 nebude mít INtegra svůj tým v "registrovaných" soutěžích pod hlavičkou ČAST. Důvod je jeden a jednoduchý - na sestavení týmu pro regionální přebor není v letošní sezóně dost hráčů odpovídající úrovně a času na pinčes - rodinné, studijní a pracovní povinnosti mají přednost. Navíc možnosti hrát "neregistrovanou ligu" je pro INtegru více než dostatečnou náhradou s možností hrát kvalitní zápasy se soupeři srovnatelné úrovně, s bonusem cestování omezeným na dosah hradecké MHD. 

A tým

Áčko se pokusí o postup do 4. třídy, což bohužel bude proti duchu INtegry, tedy hrát v sestavě s hráči kategorie MPS, protože žádný z hráčů kategorie MPS nedosahuje výsledkově kvalit kmenových hráčů A týmu. Letošní sezónu podřídíme postupu a hráči kategorie MPS budou získávat další zkušenosti v 6. třídě. Mezi předpokládané opory A týmu budou patřit Tomáš Hejduk, Karel Pozůstal, Pavel Čížek a Radko Feix, v případě potřeby doplnění neméně zkušenými Lucií Francovou a Pavlem Zahálkou. Soupiska A týmu je doplněna dalšími hráči, především z kádru B týmu; jejich nasazení se předpokládá v případě nutnosti nebo rozhodnutého stavu.

B tým

Béčko se o záchranu snažit nemusí, protože ze šesté třídy není kam sestoupit :-). Cílem je pokusit se vyhrát alespoň jeden mistrák a hrát v sestavě s co nejvíce hráči kategorie MPS. Na soupisce Béčka jsou už zkušení, ale výsledkově nepravidelně bodující hráči hráči Jan Feixová, Ludvík Rozkovec, Filip Zahálka, Jiří Munzar ml., Leo Matyáš, Matěj Bažant a Miroslav Biernat. Nováčkem je benjamínek Martin Železný. Posilou pro čtyřhru a případné rozhodující zápasy by měl být Pavel Zahálka. Další hráči uvedení jsou na soupisce uvedení spíše pro případ nouze.