Hráči INTEGRY se účastní týmových soutěží a turnajů neregistrovaných hráčů. Hráči kategorie MP navíc pravidelně hrají turnaje pořádané speciálně pro mentálně postižené sportovce.

Soutěže 2023 – 2024

V sezóně 2023 – 2024 nastupuje INTEGRA historicky poprvé se už čtyřmi týmy v soutěži neregistrovaných stolních tenistů v Hradci Králové. Proti minulé sezóně nemá žádný tým postupové ambice a i proto, že A tým už nemá kam postupovat :-). Naopak pro týmy A + B je (minimálním, ale největším) cílem udržení v první resp. čtvrté třídě. C + D týmy mají před sebou klidnou sezónu, protože z nejnižší páté třídy není kam sestoupit a postup je v rovině SCI-FI.

A tým

Pro Áčko po pěti letech úplně nová situace → cílem není postup, protože z první třídy už to nahoru nejde. Minimálním cílem je záchrana, ale optimistické hlasy uvažují o postupu do PLAY OFF ze čtvrtého a tedy posledního postupového místa! Áčko už bohužel dávno muselo rezignovat na základní zápasový princip  INTEGRY (= sestava s hráči kategorie MP) a to se reálně už velmi pravděpodobně nikdy  nezmění. Důvod je jasný – úroveň hry v 1. třídě (platilo to už ve třídách 2+3) vyžaduje odpovídající výkonnost a žádný z hráčů kategorie MP (zatím) nedosahuje úrovně potřebné pro konkurence schopnou hru v 1. třídě. Mezi opory A týmu budou už tradičně patřit Vojtěch Kotland, Tomáš Hejduk, Karel Pozůstal a Lucie Francová. K nim se přidají podle potřeby Miroslav Daněk a  Pavel Zahálka, případně Veronika Hájková. Soupiska A týmu je doplněna dalšími hráči z kádru B a C týmu; jejich nasazení se reálně nepředpokládá ani v případě rozhodnutého stavu. Áčko si po postupu do jedničky zaslouží nového kapitána a tím je Vojtěch Kotland.  

B tým

Po loňském postupu do čtvrté třídy se Béčko pokusí setrvat ve čtvrté třídě, což by neměl (nebo opatrněji formulováno nemusel) být problém v plné sestavě. Nasazení čtvrtého (D) týmu do páté třídy vytvořilo dostatečný herní prostor pro hráče kategorii MP v nejnižší třídě (kam objektivně svojí výkonností patří) a proto bude Béčko minimálně na začátku sezóny nastupovat v nejsilnější možné sestavě (Pavel Zahálka, Miroslav Daněk, Veronika Hájková, Pavel Čížek) se střídáním Filipa Zahálky a Jany Feixové (hráčů kategorie MP) za rozhodnutého stavu. V případě potřeby se předpokládá nasazení dalších hráčů ze soupisky – především Ivy Vitvarové, Ludvíka Rozkovce a Milana Kopeckého, případně dalších hráčů ze soupisky. Kapitánem zůstává Pavel Zahálka.

C tým

Céčko pokračuje v stejném módu jako v letech minulých, jen v drobně obměněné sestavě. Vzhledem k nasazení D  týmu do páté třídy došlo k rozdělení hráčů, což znamená oslabení C týmu a to především přesunem Milana Kopeckého do D týmu. Zároveň ubylo počet hráčů na soupisce a dají se čekat občasné problémy se sestavou.  Z pohledu výsledků a umístění bude skvělá každá výhra, ale reálně se dá čekat, že jich mnoho nebude. Hráči kategorie MP Matěj Bažant a Leo Matyáš jsou posíleni zkušenými borci Ludvíkem Rozkovcem a Jiřinou Munzarovou + po další pauze vracejícími se Miroslavem Biernatem. Nováčkem je zahraniční akvizice Maya Malakova a sestavovou nouzi  budou podle potřeby lepit Jan Nosek a Lukáš Trvaj, případně na soupisku "násilím" dopsaný :-) Roman Khol. Jako  tradičním céčkový kapitán pokračuje Ludvík Rozkovec.

D tým

Premiéra nově vytvořeného D týmu, který vznikl díky postupu B týmu do čtvrté třídy a také díky novým IN hráčům. Z loňské soupisky Béčka se do D týmu přesunuli hráči kategorie MP Jana Feixová a Filip Zahálka, které doplnili další MP hráči Jiří Munzar ml. a Martin Železný. Výkonnostní oporou by měli být Iva Vitvarová a Milan Kopecký. Nováčkem je Kamila Jochovičová a na doplnění soupisky Ondřej a Matěj Markovi. Výsledkové ambice stejné jako u C týmu = každá výhra bude velký úspěch. Kapitánem po loňském krátkém kapitánském záskoku v C týmu je Milan Kopecký.    

INTEGRA Hradec Králové STOLNÍ TENIS
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!