Hráči INtegry se účastní týmových soutěží a turnajů neregistrovaných hráčů. Hráči kategorie MPS navíc pravidelně hrají turnaje pořádané speciálně pro mentálně postižené sportovce.

Soutěže 2021 - 2022

V sezóně 2021 - 2022 nastupuje INtegra potřetí ve své historii se třemi týmy v soutěži neregistrovaných stolních tenistů v Hradci Králové a plány zůstávají beze změny proti zrušené COVID sezóně 2020 - 2021. 

A tým

Áčko se pokusí pokračovat v postupu do vyšších pater neregistrované ligy a postup do 2. třídy je jasným cílem. To bohužel bude (už tradičně) proti duchu INtegry, tedy hrát v sestavě s hráči kategorie MPS. Důvod je jednoduchý - úroveň hry ve 3. třídě  vyžaduje odpovídající výkonnost a žádný z hráčů kategorie MPS (zatím) nedosahuje úrovně potřebné pro úspěšnou hru ve 3. třídě resp. nedosahuje výsledkově kvalit kmenových hráčů A týmu. I letošní sezónu podřídíme postupu a hráči kategorie MPS budou získávat další zkušenosti v nejnižší třídě. Mezi předpokládané opory A týmu budou patřit Vojtěch Kotland, Tomáš Hejduk, Karel Pozůstal a Lucie Francová. K nim se přidají (snad i bodově) Pavel Zahálka, Pavel Čížek a Radko Feix. Soupiska A týmu je doplněna dalšími hráči z kádru B a C týmu; jejich nasazení se předpokládá v případě potřeby nebo rozhodnutého stavu. Změnou na kapitánském můstku je po odstoupení Pavla "Číži" Čížka staronový kapitán Pavel Zahálka. 

B tým

Po předloňské (zatím poslední dohrané) postupové sezóně bude letošní sezóna pro Béčko odlišná a díky reorganizaci soutěže klidná. V nejsilnější sestavě má sice Béčko na hru o s postup, ale to by vyžadovalo podřizovat sestavu výsledkům - a to nechceme. Protože i přes předloňský postup do 5. třídy zůstane Béčko ve třídě nejbližší, může odehrát pohodovou sezónu bez postupového i sestupového tlaku. Díky tomu bude Béčko bez problémů ctít filozofii INtegry - zařazovat do utkání co nejvíce hráčů kategorie MPS. I přes mixování sestavy by Béčko mohlo skončit v horní polovině tabulky.  Bodovými tahouny Béčka by měli být Pavel Zahálka, Pavel Čížek, Radko Feix a Veronika Hájková. Proto plánům na loňskou sezónu je Béčko oslabeno o Kláru Mrštinovou, která pokročila v postupném stěhování směrem na západ a krajské město vyměnila za město hlavní ... přesto Klára plánuje odehrát co nejvíce pátečních mistráků. Hráče MPS budou reprezentovat především Jana Feixová a Filip Zahálka. Na soupisce figuruje i zástupci nejmladší generace MPS: Martin Železný. Další hráči jsou na soupisce uvedení spíše pro případ nouze, ale dá se čekat i jejich zápasové nasazení.

C tým

Céčko si díky reorganizaci soutěže také zahraje 5. třídu. Pro Céčko platí vše podobně jako pro Béčko, snad s výjimkou hypotetických postupových ambicí. Takže také klidná sezóna na obzoru. Výsledkově se dá čekat (nejen vzhledem ke kombinování sestavy) umístění ve spodní polovině tabulky. Hráči kategorie MPS Matěj Bažant, Leo Matyáš a Jiří Munzar ml. jsou posíleni zkušenými borci Miroslavem Biernatem, Ludvíkem Rozkovcem a Jiřinou Munzarovou. Oslabením nejen početním je  mateřská pauza Jana Noska, který si dal pochopitelnou pauzu vzhledem k radostné rodinné události. Logickým důsledkem početního oslabení sestavy a pravděpodobných zdravotních obtíží Mirka Biernata je větší nasazení Milana Kopeckého, borce zatím bez větších pinčesových zkušenost. Zbývající hráči na soupisce jsou připravení k doplnění sestavy v případě potřeby.

SK INtegra Hradec Králové, oddíl stolního tenisu
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!