Soutěže 2022 – 2023

Plán před sezónou: V sezóně 2022 – 2023 nastupuje INtegra už tradičně se třemi týmy v soutěži neregistrovaných stolních tenistů v Hradci Králové (i když jsme vážně uvažovali o nasazení čtyř týmů). Plány proti minulé sezóně jsou pro týmy A a C beze změny; to ale neplatí pro B tým; více viz ↓ :–)   

Zhodnocení po sezóně → Áčko + Béčko POSTUP  a plán splněn na 100 %!!! :-)

A tým

Plán před sezónou: Áčko se pokusí pokračovat v postupu a do cílové první třídy zbývá jediná příčka → cíl je jasný! To bohužel bude (už tradičně) proti duchu INtegry, tedy hrát v sestavě s hráči kategorie MPS. Důvod je jednoduchý - úroveň hry ve 2. třídě vyžaduje odpovídající výkonnost a žádný z hráčů kategorie MPS (zatím) nedosahuje úrovně potřebné pro úspěšnou hru ve 2. třídě resp. nedosahuje výsledkově kvalit kmenových hráčů A týmu. I letošní sezónu podřídíme postupu a hráči kategorie MPS budou získávat další zkušenosti ve třídě páté. Mezi předpokládané opory A týmu budou patřit Vojtěch Kotland, Tomáš Hejduk, Karel Pozůstal a Lucie Francová. K nim se přidá Pavel Zahálka, v případě potřeby Miroslav Daněk, Veronika Hájková a Pavel Čížek. Soupiska A týmu je doplněna dalšími hráči z kádru B a C týmu; jejich nasazení se předpokládá v případě potřeby nebo rozhodnutého stavu.

Zhodnocení po sezóně: Všechno podle plánu, postup z prvního místa zajištěn dávno před koncem soutěže s luxusním náskokem na druhý tým tabulky. Podle očekávání tahouny (v pořadí dle počtu singlových výher) Vojtěch Kotland (75 výher, úspěšnost 88 %), Karel Pozůstal (83, 85 %), Tomáš Hejduk (50, 75 %) a Lucie Francová (41, 77 %). Členy základní sestavy doplnili Pavel Zahálka (18, 33 %), Miroslav Danek (6, 54 %) a Veronika Hájková (3, 33 %). Vojtech Kotland se stal nejlepším hráčem 2. třídy. 

B tým

Plán před sezónou: Originální text předsezónního plánu se bohužel nedochoval, ale je jasné, že cílem byl postup do třídy 4.   

Zhodnocení po sezóně: Dost podobné hodnocení jako v případě A týmu. Postup z prvního místa zajištěný mnoho kol před koncem soutěže. O postup se nejvíce zasloužil trio Miroslav Daněk (82 výhry, úspěšnost 94 %), Veronika Hájková (61, 93 %) a Pavel Čížek (51, 83 %), které doplnili Jana Feixová (18, 50 %), Jana Feixová (18, 50 %), Radko Feix (16, 57 %), Iva Vitvarová (14, 58 %), Pavel Zahálka (12, 92 %) a Filip Zahálka (5, 9 %).  Proti plánu nastupovali méně než bylo očekáváno hráči kategorie MP Jana Feixová a Filip Zahálka, především vinou zdravotních indispozic nebo paralelních privátních akcí. Pravdou je, že ačkoliv menší singlové zápasové vytížení Jany a Filipa nebylo úmyslné, přispělo k relativně rychlému, i když ne vždy jednoduchému postupu. Jediné, co bylo přizpůsobeno postupu, bylo nasazování čtyřher, které se až na výjimky odehrály v nejsilnější možné sestavě a tedy bez Jany a FIlipa.

C tým

Plán před sezónou: Céčko bude hrát podobnou roli jako v sezóně minulé → další klidná sezóna na obzoru. Výsledkově se reálně očekává hra o co nejlepší umístění na konci spodní poloviny tabulky. Hráči kategorie MPS Matěj Bažant, Leo Matyáš a Jiří Munzar ml. jsou posíleni zkušenými borci Ludvíkem Rozkovcem a Jiřinou Munzarovou + po roční pauze vracejícími se Miroslavem Biernatem a Janem Noskem. Céčko je doplněno a lehce posíleno Lukášem Trvajem, V sestavě už tradičně také Milan Kopecký a nově Martin Železný. Počet hráčů je zdánlivě vysoký, ale v případě Munzarových je příští sezóna nejistá a Martin Železný bude k dispozici velmi omezeně vzhledem ke studijním povinnostem v Janských Lázních. Zbývající hráčky na soupisce jsou připraveny k doplnění sestavy v případě potřeby.

Zhodnocení po sezóně:  Výsledkově se to úplně nepodařilo, ale objektivně: soupeři byli o kus nebo kousek lepší → poslední místo v páté třídě. A to i proto, že proti plánu odehráli minimum nebo nic předpokládaní bodoví hráči Jan Nosek, Lukáš Trvaj a Matěj Bažant. Ostatní hráči se podle výher seřadili takto: Ludvík Rozkovec (35 výher, úspěšnost 49 %), Jiřina Munzarová (16, 53 %), Milan Kopecký (15, 18 %), Miroslav Biernat (8, 22 %), Leo Matyáš (6, 8 %), Jiří Munzar ml. (5, 8 %), Lukáš Trvaj (1, 25 %), Matěj Bažant (6, 13 %) a Martin Železný (1, 9 %).  

INTEGRA Hradec Králové STOLNÍ TENIS
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!