Hráči INtegry se účastní týmových soutěží a turnajů neregistrovaných hráčů. Hráči kategorie MPS týmu navíc pravidelně hrají turnaje pořádané speciálně pro mentálně postižené sportovce.

Soutěže 2019 - 2020

Plán před sezónou: V sezóně 2019 - 2030 nastupuje INtegra poprvé ve své historii se třemi týmy v soutěži neregistrovaných stolních tenistů v Hradci Králové. 

Zhodnocení po sezóně: Naprosto atypická sezóna ukončená vinou celosvětové pandemie COVID-19 na začátku března 2020, cca 4 kola před koncem soutěže. Hlasováním vedoucích týmů byla celá sezóna anulována, tzn. žádný tým nepostoupil ani nesestoupil. Na to by těžce doplatilo naše Áčko a Béčko, jejich postup byl jasný už v době ukončení sezóny. Naštěstí následná reorganizace soutěže na 5 tříd vrátila postupovou radost pro A a B týmy a navíc pomohla k "postupu" i Céčku.       

A tým

Plán před sezónou: Áčko se pokusí pokračovat v postupu do vyšších pater neregistrované ligy a postup do 3. třídy je jednoznačným cílem. To bohužel bude (stejně jako v minulé sezóně) proti duchu INtegry, tedy hrát v sestavě s hráči kategorie MPS. Důvod je jednoduchý - úroveň hry ve 4. třídě  vyžaduje odpovídající výkonnost a žádný z hráčů kategorie MPS (zatím) nedosahuje úrovně potřebné pro úspěšnou hru ve 4. třídě resp. nedosahuje výsledkově kvalit kmenových hráčů A týmu. I letošní sezónu podřídíme postupu a hráči kategorie MPS budou získávat další zkušenosti v 6. třídě. Mezi předpokládané opory A týmu budou patřit Tomáš Hejduk, Lucie Francová,  Karel Pozůstal, Pavel Čížek a Radko Feix, navíc doplnění bývalým studentem :-) Vojtěchem Kotlandem. Soupiska A týmu je doplněna dalšími hráči z kádru B a C týmu; jejich nasazení se předpokládá v případě nutnosti nebo rozhodnutého stavu.

Zhodnocení po sezóně: Mise výsledkově splněna na 100%, a to bez ohledu na nedohranou sezónu a postup nepostup. Áčko výsledkově drželi podle očekávání Vojtěch Kotland, Tomáš Hejduk, Karel Pozůstal a Lucie Francová, kteří jednoznačně dotáhli Áčko na 1. místo a do 3. třídy. Pár bodů přidali Pavel Čížek a Pavel Zahálka, spíše výjimečnou roli sehráli Radko Feix a Filip Zahálka. Jedinou ztrátou bylo poslední odehrané kolo, kdy neúplná sestava prohrála jediný mistrák za celý rok. Velká gratulace!

B tým

Plán před sezónou: Béčko má stejný cíl jako Áčko, tedy postup. Jen o 2 patra níže v hierarchii neregistrované ligy. Postup ze 6. do 5. třídy bude letos jednodušší, protože v 6. třídě hraje pouze 6 týmů (včetně 2 týmů INtegry) a postupují 2 týmy. Postupu nebo alespoň co největšímu počtu týmových výher je přizpůsobena soupiska, která zároveň ctí filozofii INtegry - zařazovat do utkání co nejvíce hráče kategorie MPS. Bodovými tahouny Béčka by měli být Pavel Zahálka a Radko Feix, hráče MPS budou reprezentovat především Jana Feixová a Filip Zahálka. Lídry týmu by měl rovnocenně doplnit další elitní hráč a navrátilec Rudolf Khol, první kapitán tehdy registrované INtegry z roku 2010. Nejen herními ozdobami týmu budou mladé dámy Veronika Hájková a Klára Mrštinová, jakmile jim to umožní jejich rodinné a studijní povinnosti. Na soupisce figurují i zástupci nové generace: Martin Železný a nejmladší hráčka Tereza Kholová. Další hráči jsou na soupisce uvedení spíše pro případ nouze, ale dá se čekat i jejich zápasové nasazení.

Zhodnocení po sezóně: Také Béčko splnilo svoji misi postupovou misi, také bez ohledu na postup nepostup a skončilo sezónu na postupovém 2. místě za suverénními Orlíky. Ovšem na rozdíl od Áčka to bylo dost obtížné a několikrát pomohli soupeři nastupující v neúplných sestavách. Problémy se sestavou neměli jen naši soupeři, ale i pro nás byl častý problém dát dohromady 4 hráče. Béčko vítězně protáhli sezónou hlavně Pavel Zahálka s Radko Feixem s velkou podporou Veroniky Hájkové a Kláry Mrštinové, ale také Jany Feixové a v menší míře Rudolfa Khola, Filipa Zahálky a Pavly Štanderové. I Béčko si zaslouží velkou gratulaci!   

C tým

Plán před sezónou: Céčko se pokusí o co nejlepší hru a tím i výsledky - jak individuální, tak týmové. A uvidí se, na jakou pozici to v 6. třídě bude stačit. Hráči kategorie MPS Jiří Munzar ml., Leo Matyáš a Matěj Bažant jsou posíleni zkušenými borci Miroslavem Biernatem, Ludvíkem Rozkovcem a také Romanem Kholem a Jiřinou Munzarovou. Zbývající hráči na soupisce jsou připravení k doplnění sestavy v případě potřeby.

Zhodnocení po sezóně: Hra a výsledky Céčka nakonec na soupeře nestačily, alespoň pohled na konečnou tabulku to ukazuje. Po výsledkově nadějném začátku přicházely spíše prohry, i vinou zdravotní pauzy Miroslav Biernata a celosezónní absenci Romana Khola. Ludvík Rozkovec na vše stačit nemohl, ať už byl doplněn kýmkoliv. Přesto pro všechny pochvala nejen za snahu a hru, ale také za obětavé zápasové nasazení v poměrně úzké soupisce.

INTEGRA Hradec Králové STOLNÍ TENIS
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!